Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek között szégyenlősség...

Testvérek között szégyenlősség? Mi számít egészségesnek?

Figyelt kérdés
Nálatok? Ellenkező, vagy akár azonos nemű testvérek között mennyire van jelen a szégyenlősség?

2017. dec. 23. 16:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát amíg együtt éltem nővéreimmel ők rendszeresen öltözködtek előttem, őket ez nem zavarta. Valamiért én viszont sosem szerettem előttük meztelenkedni, nem tudom mért. Én szégyenlősebb vagyok ennyi. 22/F
2017. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm csak 4 éves így ő egyáltalán nem szégyenlős. Én fehérneműre levetkőzök tovább nem.
2017. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

fiu tesóm van

Egy szobában vagyunk és gyakran vagyunk egymás előtt is meztelenek már megszoktuk

2017. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
8 eves tesom en 16 vagyok.mindketten lanyok vagyunk, de siman levetkozunk egymas elott
2018. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálam nagyon. Én még a pólómat sem szeretem levenni a tesóm előtt..Nővérem van, meg egy bátyám, de a bátyám már nem él otthon.
2018. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
3-an vagyunk lány tesók,én vagyok a legkisebb. Változó,én pl.max melltartóig annál lejjebb nem,legidősebb nővérem simán öltözik előttem,másik tesóm is melltartóig csak. 14/L
2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi lányok vagyunk tesök.Simán meztelenkedünk egymás elött.
2018. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Látom, hogy erre gerjedsz, hogy ismét kiírtad ezt az igen fontos kérdést.
2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simán mászkálok a bátyám előtt félpucéran. Értelem szerűen ő is előttem.

A nőverem előtt viszont egyáltalán nem vagyok szégyenlős,ő is lány,és ő sem takargatja magát. Viszont ők egymás előtt szégyenlősebbek.


Az hogy mi számit egészségesnek az a csaladtól függ.

Pl.ha nudista család akkor az hogy mindenki pucér.

Ha fundametalisták akkor még magukat semlátták meztelenül,nem hogy mást. Ne adj isten egy ellenkező neműt.

2018. jan. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!