Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm a hugomat. Mit tegyek?

Gyűlölöm a hugomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hugom 0-24-ben orditozik, énekel, bele pofázik a magánéletembe, számonkér, rám szól, rendetlenséget csinál stb...


Olyan mint egy határtúli paraszt lány, úgy becezi a szuleimet hogy haverok, meg stb...


Nagyon irritál, csak a rosszat csinálja, gondolkodtam azon, hogy 18 év alatt lehetne-e máshol laknom..annyira rossz a helyzet..Szüleimet meg nem érdekli, hogy a kislány épp hogy rontja el másnak az idegeit, életét..


egyszerűen nem birom ki ..



(13 éves)


2018. nov. 1. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz, majd kinovi...
2018. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
És te hogy viselkedsz vele? Próbálod leállítani? Amúgy a kiskamaszok ilyenek, feszegetik a határokat. Néha rohadtul idegesitő módon.
2018. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj a szüleiddel,hogy legyen saját kis kuckód,ahol egyedül lehetsz.Mondd meg,hogy nyugalomra van szükséged.A hugod olyankor hagyjon békén.
2018. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Fú én már nyakoncsapkodtam volna🤣🤣
2018. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

#3


Ehmm, honnan tudod, hogy a kérdező fiú? :'DD

Nem említette sehol

2018. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%

Beszélj anyádékkal, legyen privát szférád.

Beszélj vele.


Ja, amúgy lehet ez a gyerekesség ilyen családi vonás, a "határtúli paraszt lány"-ra reflektálva. Szép volt.

2018. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

1. nincs saját szobád?

2. nagymama, unokatesó, akiknél lehetnél az idő nagy részében? nagymama még ha jóban vagytok biztos be is fogadna meg aludni is lehet nála. én rengetegszer aludtam náluk.

3. hány éves vagy? ha nemsoká 18 akkor gondolj arra hogy hamarosan elköltözhetsz, lehet saját életed, és ha úgy akarod soha többet látnod se kell (de amúgy tényleg meg fog változni)

4. én is gyűlöltem (még mindig) a húgomat. amikor még 18 alatt voltam és együtt kellett lakunk, egyszerűen nem vettem róla tudomást, csinálhatott vagy mondhatott bármit. egy idő után megunta. ezt is tudom ajánlani.

2018. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
92%
Tegyél úgy mintha nem létezne és ne mutasd hogy idegesít. Majd abbahagyja. Irigylem a türelmedet hogy még nem kevertél le neki egy akkorát hogy lerepül a feje, én már rég megtettem volna. A szüleidnek nem tűnik fel hogy egész nap üvölt a kiscsaj? Nem szólnak rá hogy fogja már be? 13 évesen azért már nem lehet a "hagyd rá, kicsi még" című sablondumával takarózni.
2018. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Néha megverhetnéd.
2018. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koliba nem tudsz menni?
2018. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!