Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire csinálnátok nagy...

Mennyire csinálnátok nagy ügyet a buliban való drogozásból? Ne játsszam az "okos nővért"?

Figyelt kérdés

A húgom most költözött fel Budapestre, együtt élünk, így azért eléggé látom a mindennapjait. Szerintem kicsit túlzásba viszi a bulizást, de mivel a zh-k megvannak neki, meg a kötelező órákra bejár, nem fogok kiselőadást tartani neki. Viszont heti 1-2(-3) buli a minimum nála, és most kiderült, hogy nem csak inni szokott olyankor. Azzal védekezik, hogy ezek techno bulik leginkább, és hogy azt józanul ő nem bírja élvezni, és hogy neki ez nem kerül pénzbe, mert a barátja intézi, vagy a barátnői. És hogy nem hülye, pénzt erre sosem áldozna.


Meg hogy észnél van, kétes alakoktól sosem fogadna el semmit, meg ha nem mennek bulizni, akkor eszébe sem jut ez. Igen, de amúgy sem kéne neki eszébe jutnia. Nem 1-2 elfelezett füves cigiről van szó. Ezek olyan dolgok, amikre nagyon könnyű rászokni, de lejönni róla viszont baromi nehéz.


Tanácstalan vagyok. Anyáékat sem akarom megijeszteni, a húgomat sem akarom bajbakeverni. De a leépülését sem szeretném végignézni. 21 vagyok, tehát nem egy középkorú, vaskalapos nő. Én is eljárok bulizni néha-néha, de nem úgy, ahogy a húgom. Félek, ha beszélnék vele, akkor csak lázadni kezdene és semmit nem mondana el később.


2018. nov. 18. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
4%
Nem a te magánéleted, nem a te jövődet kockáztatja, neked nincs teendőd az ügyben.
2018. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
11-es válaszoló! Hogy tudsz ilyen lenni???
2018. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
ssa neked furi a neved :O
2018. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
6%

#12, milyen vagyok?


Nem csak akkor tartjuk tiszteletben mások magánéletét, ha az nekünk is tetszik. Nem csak akkor illetnek meg valakit emberi és személyiségi jogok, ha nem drogozik.

Nővérkének semmi köze hozzá.

2018. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen egy tipikus libsi.

Ez is olyan, mint a narkósok.

Ha elütnének előtte egy embert, amelyik eszméletlenül feküdne az úttesten, akkor se csinálna semmit, mert mi köze hozzá, az a mentők dolga, meg különben is, lehet hogy muzulmán és inkább meg akar halni minthogy vérátömlesztést kapjon, hát tiszteletben kell tartani az akaratát...

2018. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
Utolso engem osszevert exem a buszon.a magyar pasik semmit se csináltak mert magyaréknál ez a normális ..
2018. nov. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
#16: Na gratulálok, még ebbe is sikerült belekeverni a politikát.
2018. nov. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

üzenet 14-nek:

Azt kérdezed, hogy milyen vagy?

Olyan, hogy EBBEN A TÉMÁBAN nulla százalékon vannak a feleleteid.

Azt nem látom helyesnek - másokkal összhangban -, hogy olyan tanácsot adsz a kérdezőnek, hogy némán tűrje, hogy a húga a drog áldozata legyen.

2018. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

11-es te is drogozol? Hogy mar nem megy az erto olvasas. Egyutt elunk.

Innentol.kezdve van koze a huga drogozasahoz. Egyreszt mar ahhoz is lenne koze, ha lehanyna a ruhait, az meg plane kinos, amikor ejszaka kozepen megjelenik egy szirenazo rendorauto es hazahozzak hugicat bedrogozva.

Majd ha elkoltozik es senki nem takarit helyette, senkitol nem ker penzt, senki eletet, johiret se veszelyezteti (ezekbe biztos mindbe bele lehet kotni), na talan akkor nem lesz hozza koze. Biztos maganak vesz es fizet mindent a sok tanulas es heti 3 buli mellett dolgozik napi 8 orat is.


Fejem a falba.


Kerdezo: a tobbseg mar leirta, hugoddal beszelni, nehany sztorit a neten felkutatni (add elo mint "haverommal, felsos lannyal stb. tortent) riasztaskepp.

Itt a sajátom: egyetemi buli, ismerosokkel, egyikuk fizette a szokasos kis koktelomat (tomeny+udito) felet ittam meg. Tancolni mentem. Aztan filmszakadas. Egy vadidegen srac szobajaban ebredtem. Utolag nehany emlek beugrott, de egy biztos egyetlen ital volt. Egy haverom kesobb meselte egy srac aznap masoknak is kevert valamit az italaba a buliban. Gondolom nekem is abbol jutott. A szornyu, hogy lattam (elvileg) vegig az italomat es megse vettem eszre ki matatott bele, hisz sokan voltunk, haverjaimbol nem.nezem ki ezt.

Ha lehet valasztani inkabb a pia, mint valami bizonytalan eredetu szer, mert csak egyszer fut bele valami sz@rba es szivmegallassal osszeesik vagy nincs maganal es 10-en vegigkefelik, akkor majd kevesbe lesz ilyen laza.

2018. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
72%
Ez nem egy egyszerű helyzet. Miután buliba használja és csak úgy ingyen megkapja így valószínűleg speed és/vagy ecstasyrol van szó. Ezeket a szereket aki próbálta tudja, hogy tényleg sokkal jobb ezekkel bulizni mint alkohollal. (Alkohollal bulizni nem lehet!) Mellesleg egyik szert se könnyű tul adagolni, olyan mennyiseget kell
2018. nov. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!