Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » It lehet tenni, ha a drágalátó...

It lehet tenni, ha a drágalátós öcsém így beszél velem, hogy "bolond, fogytos, gyökér, hülye"?

Figyelt kérdés

1,5 éve pár szót komunikál velem és ez kimerül ebben...


A drága édesapjától tanulta, hogy hogyan kell beszélni velem, mert hát felsőbbrendő, mert én lány vagyok...


2018. dec. 10. 19:07
1 2
 11/13 anonim válasza:

Továbbra is ugyanrz van, de ha vissza merek szólni a drágámnak, akkor még én vagyok a rossz, mert szegény "megtehet" és akkor a drágalátós apukája is elkezdi. Nem számít, hogy az a szemétláda beszélt így velem, hogy "bolond, elmebeteg, agyonverném, ha nem lennének jogai...". Vissza mertem szólni, akkor mindkettő elkezd engem szapulni, meg apuci agyanúgy. Ugyanis tőle tanulta a drága kisfia...


Szemétláda banda az egész...

2018. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Remélem, már jól vagy kérdező… és hogy a kiscsákó meg apja agyonverték egymást.
2022. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kérdező már nincs közöttünk
2022. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!