Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jó testvérnek tartod magad?

Jó testvérnek tartod magad?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatod a testvéreddel? Az igaz hogy legtöbb veszekedés kamaszkorban van?

2019. jan. 3. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz hogy kamasz korban van a legtöbb mi pont úgy voltunk hogy ahogy az egyikünk kilábalt a kamasz korból úgy a másik bele került. Viszont jó is mert ilyenkor kezdtük el jobban megérteni a másikat és nem úgy gondoltam már rá mint a dedós testvéremre hanem igazi kapcsolat alakult ki köztünk hiába tudtam volna megfolytani néha amikor kamasz hisztizett. Jó a kapcsolatunk néha veszekszünk de egyikünk se az a harag tartó típus.
2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Köztünk 4 év korkülöbség és gyerekkorunkban sokkal többet veszekedtünk mint mostanában,de nyilván most is össze szoktunk kapni kisebb dolgokon de ezen kívül mindent megbeszélünk egymással.

17/l

2019. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Közöttünk egész jó a kapcsolat.

Az öcsém majdnem 3 évvel fiatalabb nálam.

Gyerek korunkban sokat veszekedtünk.

Most kamasz korunkra kicsit kevesebbet.

2019. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a kapcsolatunk,kb. 4,5éve nem beszélünk.


A drogos barátja elszedi a pénzét,néha elveri húgomat,akinek nem kell a segítség.


Ezek után nincs mondanivalóm számára,és annál jobban nem érdekel,hogy mi van vele,mint hogy elkerüljem a találkozást vele.

2019. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon jó.

Hárman vagyunk testvérek, én 20, bátyámék 25, 26 évesek.

Segítjük egymást amiben csak tudjuk, nem kifejezetten veszekszünk, inkább nem értünk egyet, kulturáltan oldjuk meg, arra neveltek minket, hogy beszéljük meg a problémákat, a fölösleges súrlódást pedig kerüljük.

Voltak azért persze veszekedéseink, ami főleg abból indult, hogy én vagyok a legfiatalabb, és ők ketten jobban elvoltak, egy ideig voltak témák amikről velem nem beszélgettek. De nyilván a szexuális életet egy 12 éves gyerekkel nem beszélik meg..

Nem kívánhatnék jobb testvéreket, és úgy gondolom h én is viszonozni tudok mindent, vagy legalábbis a 90%-t a jóságuknak.

2019. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
köztünk 6 év van és még is nagyon szeretem őt (ő is)
2019. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Aha, mindig felköszöntöm a születésnapján, hazaviszem ha részeg és csak néha verem meg :D
2019. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kamaszkorban van a legtöbb veszekedés, de azok hatása nem tartós. Ha később történik,akkor már elhidegülés lehet a vége.
2019. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nem
2019. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!