Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem engedi a húgom,...

Miért nem engedi a húgom, hogy legalább kézbe vegyem a kislányát?

Figyelt kérdés
A húgomnak van egy 3 hetes kislánya, még csak 1x volt a kezemben, akkor is úgy féltette, mintha egy gyilkosnak adta volna. Anyáméknak persze engedi. Nekem is van egy kisfiam, aki 4 éves, ráadásul én 10 évvel idősebb vagyok nála (ő csak 18), tudnék segíteni is neki. Ha bármit látom, hogy nem jól csinál, nem beszólásképp, de megmondom neki, hogy hogyan jobb a babának, erre én vagyok az undok meg a főnökösködő. Meg mi az, hogy már a barátnői is megfoghatták stb. engem meg a közelébe se enged? Nekem a rokonom a baba, vagy nem?
2019. febr. 7. 18:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Valoszinuleg felti toled. De viszont az hogy mi jobb a babanak nem biztos hogy tudod mert minden baba mas, ami a tiednek bejott neki lehet nem jonne be es emiatt hiszi azt hogy fonokoskodsz nem? Kerdezd meg inkabb tole hogy miert nem engedi, mi megis honnan tudnank?
2019. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Rendkívül félti, aggódik, azért nem engedi. Fél: valaki rosszul csinál valamit, baja lesz a kicsinek...
2019. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
De miért kell kioktatni a gyereknevelésről? Majd szép lassan a húgod is beletanul az anyaszerepbe, nem kell állandóan a tanácsokat osztogatni. Gondolom már elege van a jó szándékú tanácsaidból, ezért nem is akarja, hogy kézbe vedd a kislányát-Még a végén bemagyarázod neki, hogy te jobban tartod a kezedben mint ő.
2019. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Neharagudj de a harmasnak adok igazat. O friss anya meg es neki uj az anyasag ezert siman azthiszi te akarod megmagyarazni a gyereknevelest mert neked mar van egy. Gondolom fujnad a helyes tartast es hogy hogyan fogja ugy hogy jo legyen a gerincenek stb... Elege van ebbol bizonyara. Felteni is felti de nem hiszem hogy olyan modon mert a baratnoinek is odaadja es mindenki masnak is egyedul neked nem.,vagy csak kulon te toled felti. Lehet probalsz segiteni es tanacsokat adni de ne massz bele es ne probalj neki okoskodni mert annak veszi, es nem biztos hogy ugyanugy akarja nevelni a gyermeket ahogyan te.
2019. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Anya is folyton magyarázza, hogy mit hogyan csináljon. Neki mégis enged mindent, sőt csináltat is vele pár dolgot.

2-3 napont hazamegyünk mi is, mindig anyával fürdetik a kislányt. Aztán mikor mi is otthon voltunk fürdésidőben, megkérdeztem segítek-e? Azt mondta, hogy ne szekáljam a gyerekét. Azért ez se normális viselkedés.

2019. febr. 7. 18:56
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd békén! Mindig így szoktad szekálni? Nem csoda, hogy védi a gyereket tőled, rémes mindent-jobban-tudok természeted lehet...
2019. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
Valószínűleg úgy érzi, hogy főnökösködtél eleget rajta koràbban.
2019. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Márpedig annak oka van, hogy így viselkedik veled, ha tetszik, ha nem.
2019. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%

Akiktől én féltettem a babám:

cigisek

agyon parfümözöttek

kezetmosni nem akarók

köhögő, krákogó rokonok.


Esetleg ezek közül valamelyik illik rád?

2019. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Attol nem félhet még, hogy a 4 éves kisfiad által átadsz valamit? Az ovisok kész vírusbombák! Egy 3 hetes újszülött nagyon érzékeny, alig van immunrendszere. Nem véletlenül tilos a kisgyerekeknek a kórházi látogatás!
2019. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!