Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem engedi a húgom,...

Miért nem engedi a húgom, hogy legalább kézbe vegyem a kislányát?

Figyelt kérdés
A húgomnak van egy 3 hetes kislánya, még csak 1x volt a kezemben, akkor is úgy féltette, mintha egy gyilkosnak adta volna. Anyáméknak persze engedi. Nekem is van egy kisfiam, aki 4 éves, ráadásul én 10 évvel idősebb vagyok nála (ő csak 18), tudnék segíteni is neki. Ha bármit látom, hogy nem jól csinál, nem beszólásképp, de megmondom neki, hogy hogyan jobb a babának, erre én vagyok az undok meg a főnökösködő. Meg mi az, hogy már a barátnői is megfoghatták stb. engem meg a közelébe se enged? Nekem a rokonom a baba, vagy nem?
2019. febr. 7. 18:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy aki nem fröcsög a kérdezőre, az mind le van pontozva.

Gyakoris színvonal! :-((((

2019. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
44%

Szeintem meg te kummantasz vmit,biztos h van oka h csak neked nem engedi h hozzáérj akár 2 másodpercre.. Oka vaN aZ ILYEN dolgoknak,csak azt az

magukat áldozatnak beállitok szeretik lehazudni..

36N

2019. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
34%
Biztos van oka,gondolom korábban sem volt bizalmas a kapcsolatotok . Lehet,hogy pont abból lett elege,hogy te mindig mindent jobban tudsz és a gyerekével kapcsolatban nem kér belőled .
2019. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
31%

Valoszinu haragszik rad. Reszben azert, mert .int irod mindg megmondod nek, ha valamit nem jol.csinal. Ha velem csinalnad en se szivesen adnam a kezedbe a gyerekem. Csak ugy dacbol sem. Reszben meg azert is haragudhat, hogy idosebb vagy szerencsesebb vagy te mar gyakorlottabb vagy...es ez frusztralja es emiatt haragos.


Kezd el inkabb dicserni, a kislanyat ajnarozni, hogy szep, cuki, bájos, mennyire szivesen pelenkaznad, a kislanyok jobbak mint a kisfiuk. Dicserd hogy miylen ugyesen eteti, pelusozza. Dicserd milyen kremet ken a fenekere, mond azt mennyir eirigykedsz ra hogy még ilyen kicsike a babaja, hogy te is milyen szivesen ringatnad, bufiztetned u de regen fogtal ilyen ici babat. Es igy egyszrcsak a kezedbe fogja nyomni. Nem baj ha te ezt kepmutatasnak erzed vagy hazugsagnak.

A kritikaidat mndd el mas anyukatarsadnak, baratnoidnek panaszkodj nekik a hugodrol es akkor a hugodat nem hergeled magad ellen.

2019. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!