Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem engedi a húgom,...

Miért nem engedi a húgom, hogy legalább kézbe vegyem a kislányát?

Figyelt kérdés
A húgomnak van egy 3 hetes kislánya, még csak 1x volt a kezemben, akkor is úgy féltette, mintha egy gyilkosnak adta volna. Anyáméknak persze engedi. Nekem is van egy kisfiam, aki 4 éves, ráadásul én 10 évvel idősebb vagyok nála (ő csak 18), tudnék segíteni is neki. Ha bármit látom, hogy nem jól csinál, nem beszólásképp, de megmondom neki, hogy hogyan jobb a babának, erre én vagyok az undok meg a főnökösködő. Meg mi az, hogy már a barátnői is megfoghatták stb. engem meg a közelébe se enged? Nekem a rokonom a baba, vagy nem?
2019. febr. 7. 18:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi rosszindulatú válaszoló van itt szokás szerint! Mindenki a kérdezőt blamálja, szidja, oktatja, holott nem is biztos, hogy ő a ludas a történtekben! Az senkinek sem szúrt szemet, hogy a 18 éves (!) hugi az ANYJA nyakára szült gyereket?! Mert azt kétlem, hogy ennyi évesen minden körülményt egyedül, esetleg az apával (aki szerintem max 20 éves lehet, és még őt IS a szülei tartják el!) meg tud teremteni a kisbabának!

Szerintem a hugica rohadtul féltékeny a nővérére, amiért ő korának megfelelően szült gyereket + külön él + férje is van + tapasztaltabb. Ezért sajátítja ki a gyerekét!

2019. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%

A saját gyerekét kisajátítja?... Ha meg odaadáná a nővérének, hogy vigyázzon rá egy kicsit, és elmenne fodrászhoz, megint csak a hugi lenne a rossz, igaz?

A kérdező saját bevállása szerint is egy megmondó ember.

2019. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha a hugica tett volna fel kérdést ("A nővérem mindig kezébe akarja venni a kisbabám, blablabla....?"), akkor ő lett volna a rossz, amiért 18 évesen szült!

Szerinted az normális, hogy mindenki megfoghatja a gyereket, csak a nővér nem? Én 10 évesen megfoghattam, cipelhettem a kisbabát, aki közeli rokon volt. És mégsem ejtettem el soha!

2019. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
63%
Biztos vagyok benne, hogy soha nem volt rózsás kapcsolatuk, gondolom régebben is mindig megmondta a tutit. Most a sarkára állt, a gyerekével kapcsolatosan nem enged a nővérének beleszólást a dolgokba. Olvass a kérdésben a sorok között, minden egyértelműen le van írva.
2019. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%
A hugicád még gyerek és ostoba is,mert védekezni sem volt képes.Innentől kezdve mit vársz tőle?
2019. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
57%
A te viselkedésed és hozzáállásod a nem normális. Azt hiszed mert 10 évvel idősebb vagy, és van egy 4 eevs gyereked mindent jobban tudsz. Ha te lennél nővérem már csak ezért sem engedném hogy a gyerekem maceráld. Azért egy nővér és egy édesanya meg rohadtul nem ugyanaz. Ne keverd őket össze. Nekem van nővérem, szintén 10 év van közöttünk, neki két gyereke is van mikor az én fiam született. Nem okoskodott, nem osztotta az észt feleslegesen, és udvariasan megkérdezte mikor jöttek baba látogatóba hogy megfoghatja e. Nem eroszakoskodott, mint e, aki veri a hiszti mert nem engednek neki valamit. És nekem is anyum adta a gyerek nevelési tanácsokat, ő segített a kórházban is hogy kell egyáltalán megfogni és pelenkazni egy kisbabát, és mikor hazajottunk a kórházból akkor is ő segített. Nem érdekelt se anyós tanácsa se nővéremé (kettejük között a különbség hogy anyós mint te kéretlenül osztogattak, nővérem pedig tudta hol a határ). Ez van akkor ott friss újdonsült anyukaként egyetlen egy nő/anya tanácsa és segítsége érdekelt csak: édesanyámé. Ugylatszik hugod is ilyen lelki állapotban van. Tiszteletben kellene tartanod, elvégre felnőtt, ember vagy, édesanya. De kb az első mondatod elolvasasa után hirtelen azt hittem egy 16 éves p*csa vagy, kb olyan a stílusod. Vegyél vissza az erőszakos stílusodból, szerintem neked sem tetszett volna akkor anno egy ilyen nővér. Ez nem segítség amit te csinálsz. Ha nem akarod tönkre tenni a kapcsolatodat a hugoddal, tényleg ajánlom hogy vegyél vissza.
2019. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Soha az életben nem erőszakoskodtam! Szépen megkérdeztem, hogy segítsek-e? Igen, azt is, hogy megfoghatom-e a kislányt. Persze ti mindent jobban tudtok. Nekem is okoskodtak épp elegen annó, de mint mondtam nem ignoráltam ki a gyerekem mellől így senkit.
2019. febr. 8. 14:53
 28/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy hülyepicha a húgod, az a tipikus idióta nő, aki szülés után teljesen megbolondul. :D :D :D
2019. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, szerintem kérdezd meg az édesanyádat vagy a férjedet, hogy ők hogy látják, szerintük mi oka lehet ennek. Ha kritikával illetnek, gondolkozz el rajta és ha jogos, akkor próbálj meg változtatni... Ha viszont ők is úgy gondolják, hogy a hugi érzékenykedik, akkor is próbáld vele úgy megbeszélni, hogy ne érezze magát letámadva/hibáztatva. Azt senki nem szereti, és úgy nem lehet a dolgok végére járni.
2019. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez sima testvérféltékenység.


Bár nem írtad, de úgy sejtem, hogy te jóval tudatosabban lettél anya és jóval rendezettebb körülmények közé.

A te gyermekednek sokkal több mindene meglesz, mint az övének.


Ez szüli az indulatot.

2019. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!