Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire gyakori és normális...

Mennyire gyakori és normális ez a viselkedés testvérek között?

Figyelt kérdés

Én és az öcsém közt 3 év van, van 2 nálunk jópár évvel idősebb nagytesónk, így mi egész közel állunk egymáshoz. Jól megértjük egymást, sokat vagyunk együtt, a rokonok, ismerősök szerint jó tesók vagyunk. Amúgy szerintem is, egyszer-kétszer van hangos veszekedés, de nem ez az általános.

De minálunk nem megszokott az, mint sokaknál, hogy ölelgetjük, puszilgatjuk egymást, ez nálunk nem történik meg csak úgy soha.

Viszont a verekedéseink többsége szeretetből indul. Elkezdek rajta simogatni/bizgerálni egy vagy több pontot, ezt visszaadja, majd verekedés lesz, amin közben röhögünk. És mikor a földre terítem/vonszolom valahová, gyakran a karjaimba zárom, és puhán megölelem. Ő ebből semmit sem vesz észre, ha minden igaz, és nekem ez jól esik.

Olyan havi egyszer szoktunk kb bunyózni és pár napja gondoltam vele, hogy egy ideje már mindig ezt csinálom.

Szülők/nagyszülők/kamaszok/felnőttek! Ez normális, gyakran előforduló dolog?

16/l



2019. febr. 8. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


Nem tudom ki hogy van vele, de én 19 éves srác létemre, nem hogy a tesómnak, de még az összes barátomnak, legyen az lány vagy fiú képes vagyok megölelni bárhol és azt mondani neki, hogy szeretlek pusztán baráti szeretetb9l. Mert már nem a barát ként, hanem testvér ként tekitek az összes barátomra.

2019. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én, ha nagyon is szeretek valakit, gátlásaim vannak, amik megakadályoznak abban, hogy megöleljem őket.

Persze bizonyos szitukban mikor adja magát a helyzet, adok egy-egy ölelést, de mikor egy barátnőmet csak úgy random megöleltem, ő csak állt ott, mint a KFC-s rántott csirkeszárny, ezért nem nagyon próbálkozom 😅

2019. febr. 11. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!