Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám kedvesen közölni...

Hogyan tudnám kedvesen közölni a nővéremmel, hogy nem érdekel a gyereke mindennapi élete? (Nem ennyire bunkón, kifejtem)

Figyelt kérdés
Én 22/F vagyok, ő 38/N. 6 éves kislánya van, és mindennap bármi történik (eszik, tévét nézik, netááán táncol) azt lefotózza, videózza és elküldi nekem. Persze kirakja facebookra is, de előtte / utána nekem is elküldi hátha nem láttam. 6an vagyunk testvérek, én vagyok a legkisebb, elvileg mindenkivel jó a viszonya, mégis engem traktál ilyenekkel. Minden áldott nap küld valamit ami a kislányhoz kapcsolódik. Egyszerűen már inkább nem nézem meg ha írt, csak 5-6 óra múlva küldök valami emojit. Mondhatjátok, hogy el kell viselnem, és hogy én vagyok a túl pesszimista, depressziós, biztos utálok mindent az életben, de nem, csak erre nem vagyok kíváncsi.
2019. febr. 10. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem is értem minek pazarolsz erre ennyi gondolatot :D Tök 1szerűen megoldanám minden képet pár másodpercben.Jön az üzi,kép megnéz,1másodperc.Mosolygós emoji visszaküldése 1másodperc.Tehát 1napban ez 2 másodperc,2 képnél 4 másodperc.Te örülsz hogy valaki feltalálta az emojit és ilyen könnyen le tudod zavarni ezt a dolgot,tesód meg örül hogy kiélhette magát a képküldésben,így mindenki happy :)
2019. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a testvéreitek közül csak téged traktál, akkor a többiek már ezek szerint leszerelték valahogy.Kérdezd meg őket hogy csinálják!
2019. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy kvára nem érdekel a kölyke. Ezt máshogy hogy lehet? Vagy tiltsd, némítsd... nem olyan nehéz ez.
2019. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!