Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kötelező a testvérem pasijának...

Kötelező a testvérem pasijának bemutatkozni?

Figyelt kérdés

Testvéremnél fél évente mindig új jelöltek jelennek meg. Ezért egy ideje úgy vagyok a dologgal , hogy ameddig lehet csak kerülöm ezeket a futó udvarlóit.

Csak mivel egy ingatlanon van az ő meg az én lakrészem néha csak sikerül beléjük botlani. Viszont testvérem az nem mutat be hanem csak elmennek mellettem max köszönnek.


Én úgy érzem , hogy az egy dolog , hogy segítek a ház körül meg a kert gondozásba neki viszont. Azt ne várja , hogy én magamtól állítok be hozzájuk és bemutatkozok.


2019. márc. 2. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha éppen a kertet művelem, és akkor fut be a lovag szinte baxik köszönni.
2019. márc. 2. 18:41
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Neki kellene bemutatnia, vagy ha már ő elmulasztja, akkor a pasinak lehetne annyi jólneveltsége, hogy bemutatkozik, hsiz ő jött hozzátok.
2019. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben nem te vagy az udvariatlan. Én biztos nem mutatkoznék be.
2019. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Hat igazabol innen is sejtheted mennyire lesz biztos az ok kapcsolatuk, alapbol arra sem meltatja a hapsit hogy bemutassa a testverenek, gondolom ez is rovidtavu dolog... Nehogy mar kellemetlenul erezd magad.. Tesod egy tusko es igazabol a hapsija is hogy nem szol neki hogy illo lenne bemutatni.
2019. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, neki illene bemutatnia a partnerét, de ha ennyire sűrűn váltogatja őket, akkor lehet nem véletlenül nem mutatja be.:D Valószínűleg, akit bemutat majd, az nem fog fél év múlva lelépni. :)

De a viccet félretéve nem neked kell bemutatkozni, valóban neki illene bemutatnia a pasiját, amennyiben akarja.

2019. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Neki illene bemutatkoznia.

De ha nagyon rühelled, egyszer kérdezd meg tőle, hogy és az a pasi akivel tegnap voltál, hol van ma?

2019. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Neked nem. A testvérednek "kötelező" bemutatni neked a pasijukat.

Vagy a testvéred pasijànak "kötelező" bemutatkozni,màr ha jól nevelt.

2019. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bemutatkoznod.

A testvérednek kéne bemutatnia egymásnak titeket.

2019. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve szar a kapcsolat köztetek,nem kell erölködni,ő csak köszön mert ugy illik,visszaköszönsz aztán mész a dolgodra..
2019. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem neked kell bemutatkoznod. En se mutatkoznek be. Es reszvetem a testvered miatt.
2019. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!