Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen velem a nővérem?

Miért ilyen velem a nővérem?

Figyelt kérdés

Amióta elköltözött a nővérem azóta alig beszélünk. Csak akkor beszélünk ha hazajön egy pár órára. Akkor is inkább csak veszekszünk.

Múltkor találkoztunk és az elköltött magától mikor megöleltem.

Nővérem 19 én 16 vagyok.



#testvér #testvéri szeretet #édes testvérem
2019. febr. 3. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Rossz társaságba, rossz párkapcsolatba került. Ha eddig nem volt ilyen, manipulálják. Sajnos még túl fiatal, könnyű rávenni bármire. Te viszont nem olyan vagy mint ő és ezt nem fogadja el. Előbb-utóbb remélhetőleg rájön erre és újra normális lesz. De sajnos lehet, hogy nem, akkor viszont nem lesz túl jó felnőttkora.
2019. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most éli ki magát. Már önálló életre vágyik. Vagy, ahogy az 1-es leírta:rossz párkapcsolat/társaságban van, és csak manipulált.
2019. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!