Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A rokonom díler. Hogy legyen...

A rokonom díler. Hogy legyen ennek vége?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mit csináljak? A közeli hozzátartozóm, a férjem testvére díler. Három gyereket nevel, ebből a legnagyobb már füvezik... Én a saját gyerekemet szeretném távol tartani ettől a családtól, de a férjem és a testvére között nagyon erős a kötődés. Mi normális életet élünk, főiskolát végeztünk, dolgozunk, saját erőből van házunk és spórolunk. Ők albérletben élnek, szórják a pénzt, minden héten étterem, spórolás nulla és persze folyamatos... A fiam most kamaszodik és nem szeretném ezekkel az emberekkel szorosra fűzni a viszonyt. DE mivel közeli hozzátartozó és a férjem imádja őket, ezért állandó vita van közöttünk, hogy én nem szeretnék velük közös programot, a férjem pedig állandóan a testvérével lenne...És persze ott van az anyósom is, aki tud mindenről és állandóan a férjemtől várja el, hogy ellenőrizze a kedvenc kistesót (több mint negyven éves). A férjem pedig természetesen imádja az anyját és imádja a testvérét. Én vagyok a szemét az anyósom szemében is, hogy így állok hozzá a dolgokhoz.

Mihez kezdjek???



2019. márc. 4. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Névtelen bejelentés a rendőrségen megteszi :)
2019. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet nem zavarja, hogy a testvére mivel foglalkozik? Azért ez eléggé fura.
2019. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De zavarja, de nem tud mit csinálni. Az öccse egy link alak, nem megy el dolgozni, erre pedig nem senkit nem lehet kényszeríteni. De nagyon szereti, ami független attól, hogy mit csinál...
2019. márc. 4. 12:55
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Családja se fain , ebből sitt lesz a kölkõk link trógerekė válhatnak .
2019. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha feljelentem, akkor mi lesz a három szerencsétlen gyerekkel? Mindig ez jár a fejemben...
2019. márc. 4. 12:57
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy szereti. De az nem zavarja, hogy ez hatással lehet a ti gyereketekre. A családban nyíltan tud mindenki erről? Beszéltek róla, hogy mit csinál?

Semmiképp se jelenteném fel. Még egy idegent sem jelentenék fel, ha ezt megtudnám róla. Előbb-utóbb a te feljelentésed nélkül is le fog bukni.

2019. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nyíltan nem csinálja a gyerekek előtt, de senki nem hülye, tudják mi a helyzet. Én a fiamnak elmondtam, elrettentő példaként és persze azért, mert nem akarok hazudni.
2019. márc. 4. 13:02
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem jelenteném fel, főleg ha csak fűről van szó. Egyre több helyen legalizálják, fele olyan káros nincs mint az alkohol. Engem nem zavar támogatom a legalizálást, pedig nem élek vele.


A gyerekeddel beszélgess és neveld, máshol is keveredhet rossz társaságba.

2019. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Jogos a felvetés, hogy mi lesz agyerekkel, ha feljelented. Ugyanez a kérdés viszont fennáll akkor is, ha nem. Vélhetőleg nem tesz jót nekik apa üzleti vállakozása.

Mit lehet tenni? - nehéz kérdés. Fordulj el és igyekezz a sajátjaid úgy nevelni, hogy hogy elitáljék azt, amit az unokatesójaik, meg a nagybátyjuk csinálnak. Bár én a helyedben óvatos lennék a a férjeddel is.

2019. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem csak fűről van szó...Tudom, hogy a gyerek máshol is keveredhet rossz társaságba. De ez nagyon rossz hatással van a kapcsolatunkra...
2019. márc. 4. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!