Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A rokonom díler. Hogy legyen...

A rokonom díler. Hogy legyen ennek vége?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mit csináljak? A közeli hozzátartozóm, a férjem testvére díler. Három gyereket nevel, ebből a legnagyobb már füvezik... Én a saját gyerekemet szeretném távol tartani ettől a családtól, de a férjem és a testvére között nagyon erős a kötődés. Mi normális életet élünk, főiskolát végeztünk, dolgozunk, saját erőből van házunk és spórolunk. Ők albérletben élnek, szórják a pénzt, minden héten étterem, spórolás nulla és persze folyamatos... A fiam most kamaszodik és nem szeretném ezekkel az emberekkel szorosra fűzni a viszonyt. DE mivel közeli hozzátartozó és a férjem imádja őket, ezért állandó vita van közöttünk, hogy én nem szeretnék velük közös programot, a férjem pedig állandóan a testvérével lenne...És persze ott van az anyósom is, aki tud mindenről és állandóan a férjemtől várja el, hogy ellenőrizze a kedvenc kistesót (több mint negyven éves). A férjem pedig természetesen imádja az anyját és imádja a testvérét. Én vagyok a szemét az anyósom szemében is, hogy így állok hozzá a dolgokhoz.

Mihez kezdjek???



2019. márc. 4. 12:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én elfordítanám a fejem, azt csinál mindenki, amit akar. DE a férjem ragaszkodik az anyjához és a testvéréhez. Amúgy az anyósom és a férjem is teljesen jámbor, jó emberek.
2019. márc. 4. 13:09
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

De ha férjed annyira jó, akkor őt miért nem zavarja, hogy miben nőnek fel a testvére gyerekei?? Nekem ez fura. Vagy hogyan gondolja, hogy mindig összejártok? Én félnék, hogy mi is belekeveredünk valamibe. Nemcsak az lehet, hogy a te gyereked is droghoz jut. Én ettől félnék a legkevésbé. De ki tudja, hogy milyen emberekkel van kapcsolatban. Aztán ha valami gondjuk van vele, akkor a családját is megkereshetik.

Szóval, aki ezekkel nem ért egyet, az szerintem nem nézi ezt el, és nem tartja ugyanúgy a kapcsolatot, mintha semmi gond lenne. Legalábbis én nem tudnék úgy tenni.

2019. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A férjem próbálta mindig a szárnyai alá venni a testvérét, még a nagyszülői örökségről is lemondott azért, hogy a testvére lakást vegyen és úgymond egyenesbe jöjjön. De a lakás is elúszott és a normális munka sem érdekli. Ő gyakorlatilag felvett egy szem ellenzőt és nem érdekli más csak hogy jó viszony legyen közöttük. Az anyósom is szemet huny minden felett, neki az öccs a kedvenc gyereke.
2019. márc. 4. 13:23
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb hozzáállás az, ha nyíltan lenézed férjed testvérét és életmódjukat, de nem gyűlölőd érte, ártani már ne te akarj neki.


A nagy számok törvénye alapján az ilyen kishalak előbb-utóbb úgyis megkapják a megérdemelt büntetésüket, simán úgy 5 évet. (Bűnszövetségben elkövetéséért 5-10 év jár, ez pedig szinte mindig bizonyítható, mert tipikusan ugyanannak a nagyobb halnak a drogját terítik hosszabb ideje. A lebukáshoz csak annyi kell, hogy egy rutin igazoltatáskor lebukjon egyik ügyfele, akinek utána ügyészség büntetlenséget ígér, ha dalol.)


Fiad előtt nyíltan kritizált férjed testvérét és életmódjukat, mondd neki, hogy szeretnéd ha minél jobban távol maradna tőle.

2019. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb? már több mint 10 éve csinálja és közben gyártja a gyerekeket. Volt már, hogy elkapták az alá dolgozó srácot, de nem dobta fel. Amúgy sztem, aki nem csak füvet árusít, hanem nagyobb dolgokat is, az nem olyan kis hal, de nem tudom.
2019. márc. 4. 13:44
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg a nagy számok törvénye alapján majd a következő, vagy azutáni kis dílere buktatja le, vagy akár az (vádalkuért), akitől ő veszi.


Így hogy kispályás életmódot élnek még azért sincs ok irigyelni őket, hogy piszkosul sok pénzük lenne érdemtelenül...

2019. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem próbálta mindig a szárnyai alá venni a testvérét, még a nagyszülői örökségről is lemondott azért, hogy a testvére lakást vegyen és úgymond egyenesbe jöjjön. De a lakás is elúszott és a normális munka sem érdekli."



Hát nem tudom. Szerintem ez kellett volna, hogy az a pont legyen, amikor azt mondja a férjed, hogy ELÉG. Elb.aszta az örökségét is ba....sszus. Ez azért már nem semmi.

2019. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én nem irigylek tőlük semmit. Annak örültem volna, ha már ezt csinálja, hogy az évek alatt összespórolt volna annyit, hogy ne kelljen ezt csinálnia, hanem belefogott volna egy vállalkozásba. Vagy legalább vett volna két lakást és ha nem is akar dolgozni, akkor az egyiket kiadta volna. De egy igazi lúzer. Én konkrétan megmondtam neki, hogy köttesse el magát, mert hatalmas felelősség a gyerek, de csak röhögött, hogy had szaporodjon a magyar.
2019. márc. 4. 15:28
 19/22 A kérdező kommentje:
hadd szaporodjon. bocsi.
2019. márc. 4. 15:32
 20/22 anonim ***** válasza:
12%

Foglaljuk össze mit tudunk:

Szerinted a férjed testvére díler, mert albérletben lakik, nem kezd vállalkozásba, egy lúzer, mert nem az elvárásaid szerint él, nincs diplomája, nem spórol, a nagyobbik fia időnként füvezik, és csípi a szemed, hogy a férjed szereti őket, és nem tudod őt ellenük hangolni. Hát szerintem a férjednek ilyen nő mellett mint te, ellenségre már nincs is szüksége.

2019. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!