Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy "féltestvéri" kapcsolat...

Egy "féltestvéri" kapcsolat lehet olyan, mint egy "édes testvér-i"?

Figyelt kérdés
Ha 6 gyerekből, 5 "édes testvér" egy meg "fél testvér" együtt nőnek fel.
2019. máj. 3. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet
2019. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyukámnak is féltestvére van, és teljesen olyan, mintha édestestvérek lennének. Én kisgyerekként nem is tudtam, hogy "csak" féltestvérek :)
2019. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Még egy barát is válhat olyanná, mint egy édestestvér, nemhogy egy féltestvér. Szerencsés eset, ha féltestvérek szeretik egymást, általában nem ez a jellemző. Mondjuk, még a testvérekre sem.
2019. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nálunk is olyan.
2019. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4-en vagyunk testvérek.

A legkisebb fétestvér.


Én jobb viszonyban vagyok a "fél" húgommal, mint az "édes" nővéremmel. Pedig mi előbb "kirepültünk", így nem együtt nőttünk fel a húgommal. Nővéremmel igen.

2019. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Nem 100%ban, de valamilyen arányban mégis ugyanaz a vér folyik benne, mint az egyik szülődben.

Nekem is féltesóm van, én nagyon szeretem, másrészt Ő is ragaszkodik hozzám, szerintem így is összetartóak vagyunk.

Van olyan ismerősöm is, akinek a bátyja az édestestvére és kb sz*rnak egymás fejére, évek óta nem is látták egymást, illetve vannak ennél sokkal rosszabb édestestvéri kapcsolatok is.

2019. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel együtt nőttük fel a fél-öcsémmel :) teljes jogú tesók vagyunk. Neki a másik oldalról féltesóival kicsit lazább a kapcsolata, de ők nem velünk éltek.
2019. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. Adott esetben a barátság is lehet sokkal mélyebb kapcsolat a testvéri kapcsolatnál, sok példa van rá, pedig ott semmilyen vér szerinti kötelék nincs.
2019. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ahogy előttem is írják, sokszor a barátság is egy sokkal jobb és erősebb emberi kapcsolat, mint bármelyik vérrokoni viszony.
2019. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!