Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom az ocsemet! Mit tegyek?

Utálom az ocsemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éves de allandoan ver es bánt engem. A multkor veletlen eltortem egy kis tukrok es egybol az volt az elso dolga hogy : Anyuuuu a xy eltorte a tukrodeeet! Ezenkivul allandoan bant... Folyamatosan rugdos mar tiszta kek zold a labam miatta. Elviselhetetlen. Az o feladatat is nekem kell megcsinalnom en meg csinalom es nem hogy meg koszonne folytatja tovabb. Mit tegyek? :(
2019. máj. 25. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Verd el nagyon. És ne segíts neki. Add ugyanazt, amit kapsz. Ez 8 éves gyerek nem bir sokat ellened.
2019. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Vidd el buszozni, majd "felejtsd ott" valahol, jó messze! >:)
2019. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom ott felejteni valahol!
2019. máj. 25. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Nem tudod kinyitni a szád és jelezni a szüleidnek, hogy csináljanak vele valamit? Nehogy már hagyd hogy 8 évesen terrorban tartson...

2019. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én simán megneveltem az öcsémet, amikor pl. ellopta a zsebpénzemet akkora pofont kapott(életében először), hogy pördült egyet. Soha többet nem nyúlt a cuccaimhoz és akkor még csak óvodás volt. Húzd meg a határokat vagy ha nem, akkor ne rinyálj.
2019. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Igazuk van. Addig amíg nem mutatod meg, hogy tanúsítson tiszteletet irantad, ez lesz. Nekem nincs testvérem, de azt hiszem, ha fiú létére ilyeneket csinálna, jól helyretenném
2019. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy, hogy ey kis szaros megver?
2019. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Olvastad már Káin és Ábel történetét?
2019. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy jól irányzott tökön rúgás nevelően hat, és nem hagy kék foltot.
2019. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jezusom:/ Nehanyan olyan dolgokat irtok

amit olvasni is borzalmas.. Szeretem az ocsemet. Igen tudom hogy az a cim hogy utalom csak akkor nagyon merges voltam. De nyilvan szeretem. Nem fogom tokon rugni vagy buszmegalloba hagyni... Leirni is rossz:(

2019. máj. 26. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!