Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a bátyámat mit kéne...

Utálom a bátyámat mit kéne ellene tennem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nála minden konfliktus úgy megoldható ha üvöltözik és vagy engem ver meg .Bár azt nem tudom , hogy miért olyan nagy baj neki ha hamarabb be merek menni a fürdőszobába , valaki tipp? Jobbik esetben csak kiráncigál onnan , de már előfordult , hogy a földre taszított és teljes erejéből rugdosni kezdett . A 10 születés napomon az volt az ajándéka hogy megvert . Kitörölt a gépemről minden fontos adatomat ( pl:. Jelszavak ) Úgy találta a legjobbnak , ha az én egérpadomon próbálja ki a hibajavítóját . Amíg ő megeszi az összes kajáját , addig én beosztom magamnak , hogy mit egyek meg és mikor . De ez persze mind felesleges mert ő csak úgy bejön a szobámba és megeszi mindet , hiába rejtem el .Ő érzi magát a család alfájának mert meg tud verni egy 12 éves lányt , igen engem ( 15 éves ). Mérhetetlenül nagy egóval rendelkezik , de nem tudna megverni a korosztályából senkit se .Anyáék próbálják megnevelni , de csak azt sajnálom hogy meg se ütik meg semmi , egy olyan hangyaszarnyi lecseszést kap ezekért mintha csak levegőt vett volna . Mit tegyek egyszerűen ? Egyszerűen utálok itthon lenni mert tudom , hogy percek kérdése és megver. Valaki segít? Üljek le megint anyáékkal beszélni?

2018. dec. 23. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Az embernek minek ellenség ha van családja :)

Anyámnak a testvére volt ilyen ma már felnőttként nem is besszének egymással.

Ez szerintem a magyar hungarikumokhoz tartozik.

Hál isten nekem nincs testvérem.

Téged meg sajnállak hogy ilyen egyáltalán megeshet.

Egy paprika sprét azért vennék nagyon felidegesítene ráfújnám az egészet.De jobb lenne megbeszélni.Ha meglehet ...

2018. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
De mondjuk semmi garancia h a testvérek szeretni fogják egymást de ha szülő babázni akkar nincs messe majd lesz valami ..
2018. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy így karácsony előtt ilyen rosszul érzed magad. Bizonyára a bátyádnak komoly gondjai vannak, valamilyen komplexusa. Érdemes lenne elmennie egy szakemberhez, ha a szüleid melletted állnak. Én is voltam ilyen helyzetben, miután az egyik bátyám elköltözött, azután a másik kezdte ezt el, mert többnek gondolta magát, mint minket. Mellettem nem álltak ki a szüleim. Ma már csak havi egyszer megyek hozzájuk, amíg nem leszek nagykorú, utána valószínűleg egyszer sem fogok. Semmiféle pozitív érzésem nincs velük kapcsolatban. Ezzel csak azt akartam mondani, Kedves Kérdező, hogy valahogy hozd helyre ezt a dolgot, mert nem jó dolog, ha egyedül vagy.Sok szerencsét. Remélem megoldódik a problémád. Kellemes ünnepeket kívánok neked!
2018. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
Ideje lenne küzdősportot tanulnod
2018. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj de régen írtam ezt a kérdést XD Amúgy egyik napról a másikra elkezdett emberien viselkedni , és valahogyan jó testvérek lettünk :) Sztem 2-3 hónapja nem ütött meg . Tök jó ,hogy akkor kezdem el kedvelni , mikorra koliba megy :/
2019. máj. 21. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa és minden kommentet köszönök :)
2019. máj. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!