Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én tulzom el, vagy tényleg...

Én tulzom el, vagy tényleg megbocsáthatatlan amit tett?

Figyelt kérdés
Volt egy titkom amit senkinek sem akartam elmondani, de a testvérem könyörgött hogy mondjam el neki mert benne megbízhatok,megesküdött szinte, hogy nem mondja el senkinek bármi történjék is. Egy pár hónapig tartotta is a száját, de összevesztünk és direkt bosszúból elmondta másnak a titkomat, éppen a szüleimnek, akiktől titkoltam, éppen azt akartam hogy ők ne tudják meg
2019. máj. 26. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem hogy megbocsáthatatlan olyan szempontból hogy ezután örök haragnak kell lennie, de biztos hogy soha többet nem bíznék meg benne, nem mondanék el titkot és nem is számíthatna rám semmi fontosban.
2019. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A bizalmat egyszer lehet eljátszani. Megbocsájtanék, de többet nem bíznék benne ilyen téren.
2019. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hat attol is fugg mirol van szo. Tanulopenznek jo lesz. Soha tobbet nem mondasz el neki titkot. Mi nem vagyunk jo tesok, de a titok, foleg szulok elol, szent volt mindig. Sosem koptunk. Mas kerdes, ha pl drog vagy ilyesmi lett volna a hatterben, ami a tesom eletet kockaztatta volna akkor koptem volna.
2019. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essek, nem súlyos dologról van szó mint pl.:drog vagy ilyesmi
2019. máj. 26. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Onnan tudom, hogy a testvéred aljas, hogy azután mondta el, miután összevesztetek. Ki akart tolni veled és eljátszotta a bizalmad.

Nekem is mondott el a testvérem titkot, hetekig ettem magam rajta mert komoly dolog volt, aztán önmagammal küzködve beszéltem vele, hogy inkább mondja el a szüleinknek ő, mert ez komoly dolog és ha fél én ott leszek ha össze akarják szidni és megvédem.

Ha olyasmit mondtál el amitől bajod eshet akkor még mindig értelmesebb dolog rávenni téged, hogy mondd el a szüleidnek is és kérjetek segítséget mintsem a hátad mögött hátbaszúrni vele és a titkaidat arra használni hogy visszaéljen vele.

Igazuk van a többi válaszolóknak. Ne mondd el máskor...

2019. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Meleg vagy?
2019. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, és nem olyan titok volt amitől bajom lehetett volna
2019. máj. 26. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Megbocsátani családon belül meg kell, de a bizalmadat eljátszotta. És mint előttem írták azt csak egyszer lehet eljátszani.
2019. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te túlzod el, most írod hogy konkrétan nem is volt komoly dolog, és semmi befolyással nem lehetett az életedre. Akkor meg mirefel ez a nagy hű-hó?
2019. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez elvi kerdes kedves utolso, megbizott valakiben, aki rokon is es azzal all bosszut hogy tovabbadja, lehet eltulozza, de ugy megis, ki lenne boldog a tenytol hogy bizalmas dolgot kozol, majd kap egy igeretet. Azt az igeretet pedig megszegi, raadasul akkor amikor osszevesztek. Ez aljas huzas volt barki barmit mond 🙂
2019. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!