Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha nővéretek...

Hogy fogadnátok, ha nővéretek bevallaná nektek, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolata volt egy férfival, most 25 éves és összejött egy nála 5 évvel idősebb nővel. A szüleinknek és a nővérünknek már régebben bevallotta, hogy biszex, ők nagyon jól fogadták, ahogy ma a barátnőt is. Nekem ma mondta el a dolgot, miközben bemutatta a nőt. Nagyon furcsa ez nekem, nem vagyok homofób, semmi bajom az Lmbt közösséggel, de ez rosszul érintett. Ti hogyan fogadnátok, ha ezt bevallaná nektek a testvéretek? 17/l

2019. jún. 11. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
A nővéred felnőtt, saját maga dönt az életéről. Engem bántana, ha a húgom így beszélne a jelenlegi páromról...
2019. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Oke oke vagjuk de mondd el mi a banat kozod van ahhoz hogy kivel van? Ferfival vagy novel,idosebbel vagy fiatalabbal,illetve hogy milyen a viselkedese? A novered ugy gondolom felnott no,tul van mar minimum egy hosszutavu kapcsolaton,szerintem tudja a kovetkezot is kezelni majd neaggodj. Kizarolag az o dolga az hogy te mit gondolsz vagy mi a bajod azt mindenki leszarja.
2019. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz semmit azon kívül, hogy elfogadod, hogy ez van. Ha egy bunkó barom pasival jött volna össze, akkor is ez lenne a helyzet. Mikor valaki benne van a rózsaszín ködben nincs semmi amivel meg lehetne győzni, hogy élete szerelme nem a legcsodálatosabb ember a világon. Meg lehet próbálni, de azzal nagy valószínűséggel csak azt éred el, hogy megromlik köztetek a kapcsolat. Nem kell szeretned a nőt, de próbáld meg felnőttként kezelni.
2019. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a testvérem nemi élete. Örülök, ha elmondj a, de nem érdekel. Maganugy
2019. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan te sem fogod elmondani neki es kozolni vele a szexualis dolgaidat igy o sem veled. Hidd el boven eleg nagy ero kell ahhoz hogy bevallja a szuleidnek hogy biszex! Mar az magaban egy jo dolog hogy elmondta,nem titkolta es meg be is mutatta a parjat! Szerintem te meg kicsi voltal akkor mikor elmondta anyukadeknak es ugysem ertetted volna. Az o dolga kivel van es o ismeri a parjat hogy milyen szemelyiseg,hidd el ha valami gond lesz vele akkor ugyis elhagyja!
2019. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
"Csak nagyon gorombán feminista. Nincs semmi baj a feminizmussal, de amit ő csinál sok. Leszól minden férfit, azt mondja feleslegesek... a nővérem pedig rajong ezért a nőért." Újdonságot mondok: a feminizmus nem azonos a férfiak iránti megvetéssel. Attól még nem lesz feminista senki hogy rühelli a pasikat.
2019. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazából ez ugyanaz a helyzet,mintha egy (szerinted) gyökér pasival lenne együtt . A valódi problémád nem azzal van,hogy nő ha jól értem,hanem ,hogy olyan amilyen .

Nos ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Egy jó tanács : ne szólj bele,mert csak megromlik a testvéreddel a kapcsolatod .Nálunk öcsémnél volt ugyanez a helyzet az egyik régebbi nőjével,mi nem mondtunk rá soha semmi rosszat,nem szóltunk bele,nem viselkedtünk elutasítóan ,egyszerűen kivártuk ,hogy az öcsémnek felnyíljon a szeme,mert rossz hatással volt rá a nő,kihasználta ,elnyomta . Így is történt ,az idő megoldotta a dolgot,a családi béke meg megmaradt.Biztos vagyok benne,hogyha elkezdtük volna győzködni,vagy rávilágitani mit is művel vele a nő ,csak megharagudott volna ,és talán még tovább együtt van vele .Mert az ember ilyen,nem szereti a kéretlen tanácsokat,teljesen érthetően .

2019. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Újabb homo- és bi-kérdés, már hiányzott.
2019. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mar kinek hianyzott, nekem nemigazan. Sztem semmit nem tehetsz, de amugy valoban uaz, mintha egy troger palival lenne. En noverem egy mihaszna pasival elt evekig, full kisemmizte, eloskodott rajta, a csavo es mind lattukk elore, h ez a hapsi egy kalap szarert is eladna a noverem barmijet. Nem hinnem h erdekelte vna ha szolunk neki, mi lettunk vna a szemetek amiert beleugattunk. Majd koppan egy jo nagyot vagy sem. Max magadba nyugtazhatod h "na te megmondtad"


Amugy en sem szeretem ezeket a radikalis feminista eszméket, es itt nem azt ertem ezen hogy egy nő nem kompetens donteni vagy cselekedni barmiben ugy mint egy ffi, de vannak elethelyzetek ahol engem orommel tolt el ha a ffi ffikent viselkedik mellettem, es en meg no lehetek mellette, de hat kinek mi, de ez nem biszex /leszbi tema hanem parkapcsolatba valo beleazolas az esetedben vagy sem, azt meg magamnak se akarok igy en se tennem.

2019. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Én szégyellném.

Ő valóban biszex vagy csak a mostani hóbort miatt az?

Mostanában majdnem mindenki homokos meg biszex.

Merre tartunk..?

2019. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!