Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómmal vagyok egy szobában...

A tesómmal vagyok egy szobában, és emeletes ágyban alszunk. Esténként telefingja a szobát és a saját cuccait is rendetlenül hagyja, a szemetét pedig átdolbálja hozzám. Már kértem szép szóval, erőszakkal, de semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kérjed erélyesenben, mondjuk 2 büdös nagy pofon társaságában
2019. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss ablakot télen is a -10 fokban... mondd meg ha nem hagyja abba akkor ez van.
2019. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuh haver, teljesen átérzem 😂😂 én se tudok hatni rá
2019. jún. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Kereszttesómmal voltam így amikor régebben nagymamánknál nyaraltunk, én megvártam amíg elalszik és felráztam egy párszor, meg volt amikor fingorászott és lefújtam wc sprével, de az is segített, amikor a telefontöltővel odakötöttem az ágyhoz és nem tudott kimenni pisilni, vagy csak hosszas kikötözések árán, próbált ellenállni először, erre számíts te is, de egy idő után rájött, hogy éberebb vagyok, mint ő és elkezdett mindent normálisan csinálni!
2019. jún. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fingj a fejére, a cuccaiból meg építs halmot rajta, mikor elaludt!
2019. jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyári szünet. Én így szeretlek.
2019. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Fingani pedig kell. Én is odadurrantok mindenhová a lakásban, ahol rám jön.

Bár igaz, én rendet tartok.

2019. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
liquid ass...allj bosszut.(keress ra videomegiszton), nekem van...
2020. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A fingás egy természetes dolog, ami valóban nagy szükség, de szerintem kulturáltan meglehetne oldani a dolgot, nem ennyire brutálisan.


Másik, ha valakinek ennyit ke finagnia, akkor emésztési problémák vannak, vagy az illető nem ember, hanem tehén/marha.


A rendet minden ember válogatja, ha ő ilyen, akkor bizony, verni kell, nevelni.


Sok sikert!

2020. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!