Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan csalhatom ki az öcsém...

Hogyan csalhatom ki az öcsém a szekrényből?

Figyelt kérdés

A szüleink elmentek a színházba és én az öcsém re vigyázok. Vacsoránál nem akarta megenni a zöldséget ezért azt mondtam ha nem eszi még elviszi őt a Mumus (5 éves). 3 szor szóltam de nem ette meg. Elegem lett belőle ezért szóltam hogy szólok a Mumusnak .Kimentem a fészerbe apám nagy szőrös kabátjáért és egy busó maszk ért. Felvettem bementem ordítozva és ő beszaladt a szekrénybe és bezárta azt belűlről. Ez már több mint 1 órája történt és még nem jött ki. Próbáltam kicsalogatni de nem megy. Hogyan tudnám kicsalogatni?

Kérlek gyorsan válaszoljatok Anyu és Apu mindjárt haza érnek.



2019. júl. 22. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szekrényt hogy lehet bezárni belülről?..
2019. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1-es.

Ez még egy régi szekrény aminek a lezáró vas izéjé nem fedi semmi belűlről,simán belehet hajtani.

2019. júl. 22. 19:27
 3/14 anonim válasza:
73%
Szerintem mond meg neki hogy csak te voltál az. Vagy Mond neki hogy ha kijön veszel neki fagyit. De a legegyszerűbb ha kinyitod a szekrényt és kihozod onnan.
2019. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szekrényt nem lehet belülről zárni, találj ki hihetőbb mesét!
2019. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a fagyival kihívom.
2019. júl. 22. 19:31
 6/14 anonim válasza:
91%
Istenem :DDD nagyon nevetek:D
2019. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Még jó, hogy nem kapott szegény gyerek, az ijedtségtől reflexek szív megállást! Ez durva volt, hiszen csak 5.éves. Mond neki ne haragudjon, de mérges voltál, kap csokit :))
2019. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Minek kéne kihívni? Addig is csendben van, nem csinál semmi rosszat, nyugton van. Tökéletes. Nem te zártad oda.
2019. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kijött!

Köszönöm a válaszokat!

Ui: tényleg nem zárta be, hanem a kettő foggantyú kiál belül. Azt tartotta a kezével.

Nem rángattam nagyon(jobban mondva gyengén akartam kinyitni) mert féltem hogy kitöröm a zárat.

2019. júl. 22. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
soká lesz szeptember?
2019. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!