Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan csalhatom ki az öcsém...

Hogyan csalhatom ki az öcsém a szekrényből?

Figyelt kérdés

A szüleink elmentek a színházba és én az öcsém re vigyázok. Vacsoránál nem akarta megenni a zöldséget ezért azt mondtam ha nem eszi még elviszi őt a Mumus (5 éves). 3 szor szóltam de nem ette meg. Elegem lett belőle ezért szóltam hogy szólok a Mumusnak .Kimentem a fészerbe apám nagy szőrös kabátjáért és egy busó maszk ért. Felvettem bementem ordítozva és ő beszaladt a szekrénybe és bezárta azt belűlről. Ez már több mint 1 órája történt és még nem jött ki. Próbáltam kicsalogatni de nem megy. Hogyan tudnám kicsalogatni?

Kérlek gyorsan válaszoljatok Anyu és Apu mindjárt haza érnek.



2019. júl. 22. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szó.

Ha nem eszi meg, akkor szépen el kell tenni a hűtőbe -mármint a zöldséget, nem a gyereket-, vállat vonni: "Akkor éhen maradsz" vagy "akkor vadássz valamit a hűtőből, ami nem fagyi vagy édesség"...

2019. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Lehetőleg többet ne hagyják rád,csóri kisgyerek igencsak spórolhatott a levegővel 1órán át.
2019. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jött ki?
2019. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Mohácsiak vagytok?
2019. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!