Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet igy tovabb elni? Megis...

Lehet igy tovabb elni? Megis hogy?

Figyelt kérdés
Voltam allergia vizsgalaton, ahol kimutattak, hogy tejfeherjere allergias vagyok, ezen kivul, MINDEN magvas dologra, a mogyorora, koffein, kakao, gluten. A kerdesem kicsit elvan tulozva, viszont nagyon rosszul voltam es az okot/ okokat vegul megtalaltam. Igazabol majdnem mindenre is allergias vagyok. Miket kellene szerintetek ennem? Hogy lehet igy valtozatosan etkezni?
2019. júl. 28. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes orvosi vizsgálaton voltál? (Csak azért kérdezem, mert van az az ál-allergia vizsgálat természetgyógyászoknál, a biorezonancia, a rezgéseidből állapítják meg, hogy mire vagy allergiás. Ebben nem szabad hinni!) Ha rendes allergológia szakrendelőben mutatták ki ezeket az allergiákat, akkor igazából azt tudod tenni, hogy fogsz egy lapot vagy füzetet, és összeírod, hogy mit szabad enni. A félkész, kész ételeknél mindig meg kell nézni az összetevőket, mert nagyon sok készételben van tejfehérje, amiről nem is gondolnád. Sok sikert!
2019. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem érdemes.
2019. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. júl. 28. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

"Ha rendes allergológia szakrendelőben mutatták ki ezeket az allergiákat,"

No azért ezekben sem kell vakon hinni, mert semmivel sem különbek, mint az előzőek!

2019. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám volt hasonló vizsgálaton, ahol mindenre allergiás volt. Állítólag. Aztán kiderült, hogy csak a tejet kell hanyagolni, azóta semmi baja. Ne mindig higgy ezeknek.
2019. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!