Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van valami bevált módszeretek...

Van valami bevált módszeretek pollenallergiára ami gyógyszermentes? Tünetek: tüsszögés, orrfolyás, néha torok és szem viszketés.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a rengeteg úszodai úszástól teljesen elmúlott kb 3-4 év alatt. Ez már több, mint 10 éve volt, és nem jött vissza. Másoktól is hallottam hasonlót.


Viszont hogy ez miért van, hogyan működik, fogalmam sincs.

2019. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami mástól múlhatott el mert korábban évekig jártam úszni és nem voltam kevésbé allergiás
2019. aug. 14. 03:43
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Citrompótló, teaízesítő tabletta porát felszippantva meg lehet erősíteni a nyálkahártyát. Erős tüsszögéssel jár, de megéri!
2019. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ne szivassál már :D
2019. aug. 14. 19:51
 5/13 zcseke válasza:
Nekem szeptember elejei tengerparti nyaralás sok úszással bevált. Valószínűleg a magas páratartalom miatt. Ezért lehet, hogy egy sóbarlang is segít.
2019. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Barlangterápiára járok csak sajnos pont a parlagfűszezon közepén van nyáriszünet :(

A tengernél nekem is elmúlt. Sajnos most nem tudok oda utazni pedig milyen jó is volna.

2019. aug. 15. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Napi több gramm C-vitamin mindenkinek segített az ismeretségi körömben, ma már senkinek nem folyik taknya-nyála.


A JKVitaminnál elég jó áron beszerezhető, én ott találtam meg a leggazdaságosabb kiszerelésben.


(A vesekőképzés, a feleslegkiürülés baromság, már az 1930-as évekbeni mérési jegyzőkönyvekből is kiderül ez (az utóbbi, a vesekő-témában későbbiek a kutatások), fent van az NCBI-n. Csak szerintem valami magyar orvos, aki elterjesztette ezt évtizedekkel ezelőtt nálunk, nem tudott angolul, csak oroszul, vagy csak nehézséget okozott neki a grafikonok értelmezése.)

2019. aug. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 schraufi válasza:
100%
100%-os terápiás esszenciák. A növények kémiai összetevőit tartalmazzák 100 %-ban, a gyógyszerek is ezt tartalmazzák, csak mesterségesen előállítva, a kémiai összetevőket lemásolva + adalékanyagokat hozzáadva. Ezért van mellékhatásuk. Az esszenciák nagyon gyors hatásúak, hatékonyabb bárminél Pl. fejfájás szinte azonnal, torokfájás 15 perc, herpesz 5 perc, övsömör 5 hónap helyett 6 nap, és sorolhatnám az igen nehezen gyógyítható vagy "gyógyíthatatlan" betegségeket. Enélkül nem lehet élni! ☺
2019. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A c vitamint ne bírja a gyomrom és folyton pisilnem is kell tőle. Csöbörből vödörbe. Az esszencia az mi takar, valami bővebb infót lehetne erről?
2019. aug. 20. 16:02
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg a tenger segít, el kell költözni oda. De már az is jó, ha az Alpokba elköltözöl.


Az allergia a benzinfüst és egyéb környezetszennyező anyagok a pollenekre történő rárakodása. Ezt nem mondják sehol, mert azt mondják rá, hogy összeesküvés elmélet.


Amúgy, ha normális emberek lennénk, akkor miért lennénk allergiásak egyszerű növények (valamikor állat) pollenjére? A válasz: TÉNYLEG NEM.


A környezetszennyezés okozta és kőolajszármazékok, most pl. kiderítették, hogy nanoműanyag.


Ezek a "mérgek" ráülnek a növények virágporaira és így leszünk allergiásak.


Ezeket a mérgeket leköti ugye a kálcium, mint amikor a macskának adunk tejet, amikor mérgezett egeret evett.


Mit gondoltok, ki nem akarja, hogy ezt tudjuk? Hát az egész mozgató világhatalmi szervezetek, akik az iparosítással mindent elrontottak. És mit gondoltok miért nem lehet ezt megszüntetni? Mert az egész világ felborulna, ha pl. nem használhatnánk benzines autókat, buszokat, szállító járműveket.

2019. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!