Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szörnyű allergiás vagyok mit...

Szörnyű allergiás vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem be azomir tablettát. Minimálisan használ de legalább álmos vagyok tőle. Pedig direkt úgy kaptam, hogy ez nem álmosít. Oké a zirtek meg a claritin tényleg rosszabbak. Használok allergodil orrsprayt. Az szétmarja a nyálkahártyám már sebes és lefolyik a torkomra. Baromi keserű. Csak nagyon picit használ több a mellékhatása. Plusz salvusvizes meg tengervizes orrspray. Ezek jók voltak míg csak kicsit trüsszögtem de már nem használnak. Mi a fenét csináljak? Viszket a szemem a torkom az orrom, trüsszögök folyton elviselhetetlen. :( Éjjel is felébredtem rá. Kész vagyok teljesen.

2019. aug. 17. 13:14
 1/9 anonim válasza:
én Lendint szedek (nem álmosít!), házidokim írta fel, egész jól használ. július közepén kezdtem el szedni, ma reggel volt először egy tüsszögős-orrfújós rohamom, néha viszket a szemem. mellé Avamys orrspray, az is teszi a dolgát. gyerekkorom óta durva parlagfű allergiám van, ezt a Lendint tavaly írta fel először és tényleg csak jót tudok mondani róla, kb. megmentett. remélem tudtam segíteni és persze kitartást!!
2019. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már az orrom külön életet él :(
2019. aug. 20. 07:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál rendszeresen kecsketejet. Annak a tejében benne van a parlagfű ellenanyaga.
2019. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos azt a közértben nem árulnak. :(
2019. aug. 22. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az allergia a benzinfüst és egyéb környezetszennyező anyagok a pollenekre történő rárakodása. Ezt nem mondják sehol, mert azt mondják rá, hogy összeesküvés elmélet.


Amúgy, ha normális emberek lennénk, akkor miért lennénk allergiásak egyszerű növények (valamikor állat) pollenjére? A válasz: TÉNYLEG NEM.


A környezetszennyezés okozta és kőolajszármazékok, most pl. kiderítették, hogy nanoműanyag.


Ezek a "mérgek" ráülnek a növények virágporaira és így leszünk allergiásak.


Ezeket a mérgeket leköti ugye a kálcium, mint amikor a macskának adunk tejet, amikor mérgezett egeret evett.


Mit gondoltok, ki nem akarja, hogy ezt tudjuk? Hát az egész mozgató világhatalmi szervezetek, akik az iparosítással mindent elrontottak. És mit gondoltok miért nem lehet ezt megszüntetni? Mert az egész világ felborulna, ha pl. nem használhatnánk benzines autókat, buszokat, szállító járműveket.

2019. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
utolsó válaszoló, ne haragudj, de ki kérdezett? ha nem tudsz segíteni a kérdezőnek, ha nem a kérdésére válaszolsz, minek vagy itt?
2019. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Benne volt a leírásban, hogy kálcium.
2019. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kalcium nem jó allergiára!!!
2019. aug. 24. 09:01
 9/9 A kérdező kommentje:
A macskának meg ha tejet adsz max összefossa magát mert a legtöbb macska nem tolerálja a tejcukrot. Marhaságokat írsz.
2019. aug. 24. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!