Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagyon durva/erős parlagfű...

Nagyon durva/erős parlagfű allergiára ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
3 éves korom óta nagyon erős parlagfű allergiám van. A vényköteles és vény nélkül kapható gyógyszerek sem használnak semmit. Az orrom el van dugulva, de közben folyik, mint a csapvíz, tüsszögési rohamaim vannak. Orrspray-t nem tudok használni, mert ahogy befújom egyből kitüsszög. Próbáltam mindenféle teát, cseppeket, de semmi sem használ. Valakinek valami ötlete? Valami jó tanács?
2019. aug. 22. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
zsebkendő
2019. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Lendin. Az antihisztaminok dózisa egyébként nagyjából korlátlanul emelhető, egyszerűen keveset szedtél.
2019. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy dozisu (5-6 gramm) C-Vitamin naponta elosztva, ha nincs veseköved.
2019. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Paleolit diéta tökéletesen meggyógyítja,mert valójában nem a parlagfű okozza! Ez csak egy tünet!
2019. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Kálcium pezsgőtabletta.
2019. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az allergia a benzinfüst és egyéb környezetszennyező anyagok a pollenekre történő rárakodása. Ezt nem mondják sehol, mert azt mondják rá, hogy összeesküvés elmélet.

Amúgy, ha normális emberek lennénk, akkor miért lennénk allergiásak egyszerű növények (valamikor állat) pollenjére? A válasz: TÉNYLEG NEM.

A környezetszennyezés okozta és kőolajszármazékok, most pl. kiderítették, hogy nanoműanyag.

Ezek a "mérgek" ráülnek a növények virágporaira és így leszünk allergiásak.

Ezeket a mérgeket leköti ugye a kálcium, mint amikor a macskának adunk tejet, amikor mérgezett egeret evett.


Mit gondoltok, ki nem akarja, hogy ezt tudjuk? Hát az egész mozgató világhatalmi szervezetek, akik az iparosítással mindent elrontottak. És mit gondoltok miért nem lehet ezt megszüntetni? Mert az egész világ felborulna, ha pl. nem használhatnánk benzines autókat, buszokat, szállító járműveket.

2019. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
31%
Lendin + Avamys orrspray kombó
2019. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

kálcium pezsgőtabletta reggel délben este.

Ha lusta vagy van egy másik út is bár kissé erős mivel szteroid: diprophos (én duplaf&sznak hívom) inekció 1x elég egész évre kitart

2019. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát azért mindenképpen szakorvoshoz kellene fordulni.

Én 4 éves korom óta vagyok komolyan allergiás, mindenféle növény, keresztreagálva ételeket. Fulladtam, belül vizesdett a torkom. Szerencsére Budapesten lakom, vidéken rosszabb lenne.

Avamys orrspray 2x1, Zyrtec-D tabletta, de egyiket sem lehet sokáig használni. Engem is sok orrspray irritált, de az Avamys nem. De nagyon jók, én néha továbbszedem. De ezek vénykötelesek.

2019. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!