Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Volt e már úgy valakinek,...

Volt e már úgy valakinek, hogy csak a hasán volt kiütés?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni. Kb. 1,5 hete kezdődött el, hogy a hasamon itt-ott kiütések jöttek ki. Kb. 4 nap alatt múlik el, aztán jön ki újabb helyen. Összesen vagy 20 db van, viszket nagyon. Háziorvos azt mondta, szedjem az allergia gyógyszert és ennyi. Fogalmam nincs mitől jön ki, pedig próbáltam megfigyelni. Szerdára kaptam időpontot magánrendelésre.

[link]


2020. febr. 10. 07:52
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Apró kis piros pöttyök?!

Has puffadás, hasmenés társul mellé?

2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Tudsz már valamit? Nekem ezt a 1,5 %-os tejnek nevezett borzalom váltja ki, erőteljes puffadás kíséretében. Olyan, mint egy gennyes pattanás, de nem az. Néha a fejbőrömön is kijön. Az allergia teszt szerint a tejre nem vagyok allergiás, bér még hátra van a laktóz teszt. Az élesztőre viszont allergiás vagyok.
2020. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!