Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A párom allergiás nagyon. ...

A párom allergiás nagyon. Ma bevett 7 szem antihisztamint. Lehet valami következménye???

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
A fenti úr tipikus példája annak, amikor egy egyébként intelligens ember olyanba üti az orrát amihez nem ért és féligazságokból túlságosan messzemenő következtetéseket von le.
2020. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kriszpo ***** válasza:
100%

Köszönöm Miquel!

Nagy részt egyet tudok érteni Önnel, mivel egészségügyes vagyok és emellett egyetemi tanulmányokat is folytatok. Így tudom, hogy nem írogat badarságokat. De! Nem teljesen úgy működnek a dolgok, ahogy Ön ezt elgondolja.

Tudja, az igazság az, hogy mi az egyetemen EBM (bizonyítékon alapuló gyógyítást, orvoslást) tanulunk, tehát gyógyszeres terápiát. De! Emellett alternatív gyógyászat előadásunk is volt az egyik világviszonylatban elismert, témában jártas professzor asszonnyal. Az ő előadásaiból az jött le, hogy az gyógyszereket és a az alternatív orvoslás eszközeit kombinálva együtt érhető el a legjobb eredmény.

Én parlagfű allergiában szenvedek már több mint 13 éve, de az antihisztamin mellett kiegészítésként alternatív "gyógyszereket" is alkalmazok és így az allergiám szinte mintha nem is lenne.

Tehát, ezzel csak arra próbálok célozni, hogy nem kell feltétlenül "gyógyszer ellenesnek" lenni, mert ha csak természetes úton gyógyítanánk, akkor sokan nem élnék túl pl. az anaphylaxiát. Ezért jó hogy van kéznél Tonogén, Solumedrol és Suprastin.

2020. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!