Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Zyrtec-D tablettát vettem be,...

Zyrtec-D tablettát vettem be, utólag láttam, hogy fokozott pajzsmirigyműködés esetén nem szabadna szedni. Lehet bármi bajom, ha igen, akkor mitévő lehetek?

Figyelt kérdés
Régóta szedek komolyabb tünetek esetén Zyrtec-D-t. Alulműködő pajzsmirigyem van, Letroxot szedek rá. Most a nyáron amikor vettem be néhányszor, nagyon durván álmosodtam tőle, noha korábban soha semmilyen tünetem nem volt tőle. Akkor is feltehetőleg túlműködtem épp, csak akkor még nem votl vérvételem, és nem tudtam róla. (23 éves nő vagyok, más betegségemről nem tudok, csak allergia+pajzsmirigy)

2020. okt. 8. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Zyrtec nekem napi 5 kave mellett is almossagot okozott. Szemem nem birtam nyitva tartani.

Pajzsmirigyem rendben.

Mindenestre ne szedd tovabb, remeljuk, nem okozott nagy kart.

2020. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, most nem is álmosodtam, igaz, talán a gyógyszeradag csökkentése már lehet hatott annyira, hogy ha még túl is működök, már nem annyira :)
2020. okt. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!