Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem érzek se szagokat, se...

Nem érzek se szagokat, se illatokat ez mitől van?

Figyelt kérdés
Voltaképpen semmit sem érzek? Se a parfümömet, se azt ha kaját csinálnak a szüleim, szó szerint semmit. Nem vagyok beteg ritkábban fújom az orrom de semmi komoly nincsen. Elméletileg lehet nátha és allergia is, de kérem szépen valaki el tudja magyarázni? (Az orromon keresztül tökéletesen kapok levegőt).

2020. dec. 12. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Koronavírusos vagy valószínűleg. Szólj a dokinak ő beirat tesztre. Ha a teszt pozitív akkor 2 hét karantén otthon.
2020. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én évek óta nem érzek szagokat, mégse vagyok koronavírusos.
2020. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Koronavírus egyik legjellemzőbb tünete az ízérzékelés és a szaglás átmeneti elvesztése. Nagy eséllyel elkaptad.


Hívd fel a háziorvosodat. Illetve önkéntes karantén se ártana. Idősek társaságát most kerül el.

2020. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
De okoskám, ez mindíg így volt vagy csak most?
2020. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudtad? Ha ma Magyarországon (meg szerintem a világon bárhol) bármi betegségre utaló tüneted van az bizony csak koronavírus lehet. Persze lehetséges hogy ez valóban az de ez csak akkor derülne ki ha tesztelnéd magad.
2020. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Teszt!!
2020. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem biztos, hogy korona. Lehet allergia is.


Uncsim se érzett semmit. Tesztelték, negatív lett.

2020. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

3-as vagyok.


Meglehet próbálni kibekkelni egy tesztet 2020-ban, ma, Magyarországon, de sok helyen Krisztus előbb fog feltámadni, mint hogy kiér a mentő a teszttel.


Nem egy ismerősöm vár már egy hónapja a tesztre (náluk is szag és íz érzékelés vesztés jelentkezett)!


Most ha erős a gyanú, hogy valószínű koronás a kérdező, akkor maradjon otthon önkéntesen (nyílván hívja fel a háziorvost teszt ügyben, de csodára ne számítson).

2020. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as

Velem is ugyan ez volt. Bár nem egy hónapig de több mint egy hétig vártam, mire felhívtak, hogy mi lenne ha inkább én mennék és ők nem jönnének ki...

2020. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ahogy irta már a 3-as válaszoló, nem kizárt, hogy Korona virusod van. Mindenesetre holnap telefonálj be a Kôrzeti orvosnak, - kôteles kikûldeni egy mentôautot, hogy levegyék a mintát! Addig is ne menj sehová! Minden jót!
2020. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!