Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzékenység tünetek?

Gluténérzékenység tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gluténérzékeny vagyok, voltam vizsgálaton , viszont utána csináltattam nagylabor vizsgálatot es ott minden értékem hibátlan lett, nincs hiányom semmiből, akkor ez azt jelenti, hogy a bélbolyhok éppek maradtak még ugye?


Illetve tegnap plázában kajáltam rizst vadassal, amire azt mondták gluténmentes… 😅 mai nap viszont elég fura a gyomrom… mintha folyton emésztene olyan érzés , ez lehet glutén miatt ? Mennyi idő alatt múlik el ez a tünet, ha a tegnapi kaja miatt van?



2021. júl. 11. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

1. alap, hogy NEM eszünk olyan helyen, ami nem jelölten gm. Bemondani bármit lehet vagy ha ott eszel, vállalod hogy rosszul leszel.


Tünetek (nekem).

- hasfájás, puffadás, teltségérzet, reflux, görcsök, hasmenés de az is görcsös-fájdalmas

- fáradékonyság, vashiány, vérszegénység, ingerültség, sápadtság

- töredezett csúnya haj, köröm, bőrproblémák

- a végén pedig fogyás, fogyás, fogyás - majdnem 20 kg - ITT mentem el vizsgálatra, mert megijesztett, hogy eszek és mégis folyamat fogyok

2021. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami segít a tüneteken - mikor véletlen hibázok -, az egy görcsoldó és fájdalomcsillapító. Valamennyire csökkenti a hasi panaszokat, legalábbis kibírhatóvá teszi, nem fetrengek a fájdalomtól, csak "érzem, hogy szr".
2021. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze igazad van, csak már elég éhes voltam , és nem volt más a közelben :/. Egyébként nekem nem szokott görcsölni meg fájni, csak érzem, hogy mintha emésztene.. laborban is voltam, miután kiderült a glutén.. de ilyen jó laborom meg sose volt mint akkor 😅😂.
2021. júl. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!