Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzékenységnél nálatok...

Gluténérzékenységnél nálatok mennyi idő után múltak el a tünetek?

Figyelt kérdés
Még csak 3 napja kezdtem el a glutén mentes diétát, tehát nem is várok még csodát. Tegnap tegnapelőtt jobban éreztem magam, kevesebbet fájt a hasam, de ma szinte egész nap enyhén fájdogált, különböző pontokon, zuborog is kicsit. Többször is voltam ma WC-n, mint a megszokott és étvágytalan vagyok. Szerintem nem ettem semmi glutén tartalmút. Előfordulhanak ilyen "visszaesések"? Kb mennyi időre számítsak, mire jobban leszek?

2018. nov. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos? Gasztroenterológus? Dietetikus? Természetgyógyász?


Ki javasolta ezt a diétát? Esetleg önállóan kezdted el?

2018. nov. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos? Gasztroenteorológus? Onkológus? Táplálkozási tanácsadó (dietetikus)? Természetgyógyász?


Ki javasolta a diétát a fent felsoroltak közül? Esetleg önállóan kezdted el valamilyen útmutató alapján?

2018. nov. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológus. Egyébként ma reggel rájöttem, hogy az egyik vitaminomban van glutén. Szóval attól fájhatott még. Egyébként a kérdésemre is válaszolnál?
2018. nov. 12. 06:30
 4/4 Raini Dash válasza:
Legalább egy két,hónap után lesz jobb mert addigra már kiürül belőled az összes glutén.
2018. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!