Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Légyre lehetek allergiás?

Légyre lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Ha légy jön a lakásba, akar több is, borzasztóan viszket az orrom.

2021. aug. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg bármire lehetsz allergiás, akár a légyre is. Gyakorlatilag nem tudom, hogy hogyan kerülhettél volna olyan gyakran légyszövetekkel interakcióba, hogy allergiát fejlessz ki rá.


Nem lehet, hogy virágpor allergiád/fű allergiád van és mikor nyitva van az ablak, akkor bejönnek a legyek és a virágpor?

2021. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért kezdtem a legyekre gyanakodni mert semmi más nem nyílik most felénk, mint ami múlt héten.

Semmilyen számomra új vegyi anyaggal nem kerültem kapcsolatba. Viszont ablakcsere volt, ezért sok légy bejött. Minden mas ablakon szúnyogháló van.

Tehat csak a légy jelenléte más, és elég sokat csapkodtam, utána orrviszketés, prüszkölés. Volt hogy éjjelre bent maradt légy, akkor reggel tüsszögés.

Es ez a rettenetes orrviszketés..! Lehet, butaság, már kínomban erre gondoltam.

Utalom is a legyeket, tehat lehet hogy nem allergia hanem mentális..?! Mar nem tudom, mit gondoljak.

2021. aug. 28. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!