Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Babatéma-Kislányom 9hónapos...

Babatéma-Kislányom 9hónapos 2hónapos kora óta tejporos, hozzátáplálást 6hósan kezdtük lassan kapott (ételbe keverve) görög joghurtot semmi probléma nemvolt vele de?!

Figyelt kérdés
Tegnap délbe kapott egy danoninot. Ma reggelre nagyon híg,nyálkás széklete volt egymás után 3x és kis vér is volt benne, rögtön doki (szerinte allergia...kikaptam mire neki danonino) eltíltott minden tejterméktől, azt mondta tejcsi helyett (tejpor) rízslevet adjak a gyereknek :| . Tudom orvos de ha eddig semmi baja nemvolt tőle tényleg nem adhatom neki? (Tudom vannak már erre kitalált tejporok csak sajnos dupla áron) esetleg kérjem ki más doki véleményét is? A tejcsi a minden elalváskor :(
2021. dec. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj át a gyerekvállalás nevelés/tápszeres táplálás témakörbe.

Itt nem fogsz válaszokat kapni.


Remélem a tejporon tápszert értesz, és nem tejport...


Joghurtot nem kaphat egy 6 hónapos baba. Esetleg 9-10 hónaposan

2021. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tápszert igen. 9+ hós babáról van szó. Köszönöm.
2021. dec. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!