Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktóz intorelanciával rendelk...

Laktóz intorelanciával rendelkezők nektek mennyire működik a Laktáz enzim tabletta?

Figyelt kérdés

Én már jó ideje használom, de azt vettem észre, hogy csak azt tudom elérni vele, hogy ne mennyen a hasam, de puffadni ugyanúgy puffadok.

Vegyek be többet?


Eddig étkezős előtt vettem be közvetlen, ti hogy szoktátok? Lehet, hogy jobb lenne, ha legalább 10-20 perccel előtte venném be? Illetve ha a kaja előtt nem vettem be eleget vagy simán elfelejtettem, akkor a közvetlen étkezés után bevett tabletta hogyan működik nálatok?


Meg úgy egyáltalán, hogyan szoktátok megállapítani, hogy mennyit kéne bevenni? A NEM édes termékeknél simán megszoktam nézni mennyi cukor (jelen esetben tejcukor) van benne, de sajnos az ilyen kombinált millió összetevői tejporos termékeknél abszolút csak becsülni lehet..


Köszi a válaszokat előre is! Jobb lenne tisztábban látni a témában..



2022. jún. 17. 18:41
 1/4 Metionin ***** válasza:
59%
Ha minimális tej van a kajában, azt túlélem vele de annyi. Tévhit ez, amit sokan hisznek, hogy bekapok párat és ugyanúgy eszem-iszom mind mindenki más. Amúgy én is kaja előtt veszem be, a mennyiséget meg inkább tapasztalat útján, pl. 1 átlagos gombóc fagyi nálam 2 tabletta.
2022. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanugy puffadok, csak nem fosok tőle

kaja után semmit se ér, rá van írva, hogy legelőbb kaja előtt 5 perccel, vagy közvetlen előtte

2022. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaja után felesleges.
2022. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Az csak a reklám mondja.


Apám a gyógyszer mellé is szed néha és ilyenkor nem fáj a hasa. Mert bizony egyes gyógyszerekben is van.

2022. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!