Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Rosacea-ás a bőrgyógyász...

Rosacea-ás a bőrgyógyász szerint az arcom, viszont azt olvastam hogy az nem csak pirossággal jár hanem apró pattanásszerűségekkel is, ami nekem nincs. Felírt egy krémet rá, Mirvaso gél, ami az egyetlen krém ami hatásos lehet.? Vagy a lézerezés.

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a Mirvaso gélről?

2022. dec. 14. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:
*rozacea
2022. dec. 14. 17:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a krém hatásos rá, vannak egyéb termékek is.

A lézer a kitágult hajszálereket "tünteti" el, ami persze csökkenti a kipirosodást, de nem végeleges megoldás, mert az idő előrehaladtával újabb hajszálerek tágulnak ki, pattannak el.

2022. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az orvos hogy ez az egyetlen krém ami hatásos. Tudnál más krémet ajánlani rá? Illetve, hogy ez saját tapasztalat?
2022. dec. 14. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, saját tapasztalat. Amúgy próbáltad már az orvos által felírt krémet?

Ajánlhatok is, de ki kell tapasztalni, hogy a te bőröd melyikre reagál jól. Nekem is több fajtát ki kellett próbálnom, mire megtaláltam azt, ami nekem bevált.

2022. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam, Magyországon már nem kapható még aznap odaadtam a receptet egy ismerősnek aki jár külföldre. Viszont az ára elég húzós kb 25 ezer Ft.

Nekem mindkét oldalon az arcom közepén van, de a bal oldalon látványosabb. Ha a tiéd az olcsóbb, és brimonidime a fő alapanyaga azt megköszönném ha megírnád a nevét.

2022. dec. 14. 20:12
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, köszi az ajánlást! 🤐
2022. dec. 20. 22:28
 7/9 anonim válasza:
Megírnátok nekem légyszíves, hogy nektek mi vált be rá? Válaszotok előre is köszönöm!
2023. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem válaszolt, én 2-3 hónapja Revox Just Acelaic Acid 10% krémmel kenem, nagyon enyhén segít! Amit nekem felírtak, azt sem Ausztriába, sem pedig Németországba nem lehet kapni.😒
2023. márc. 22. 08:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, csak rég jártam erre. Ami nekem hosszútávon is beválik: Bioderma Sensibio DS+ Cream, nyugtató krém az érzékeny arcbőrre. Napi szintű használat mellett jóformán nincs gyulladás, se pattanás. Pirosság az van, de alapozót használok napközben.
2023. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!