Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már óvodás korom óta kiütések vannak a bőrömön. Akkor még azt mondta az orvos, hogy tojásallergia (nem tudom miből számolta ki...), piros foltok voltak rajtam. Egy ideig nem ettem tojást, de nem segített. Most már olyan az ekcémám, hogy nagyon viszket, hólyagok jönnek rajta, amik gennyesek, és a piros foltok a bőrszárazsággal maradtak.Rohamosan kivakarom a bőröm és borzasztóan fáj. Voltam nagyon sokszor bőrgyógyásznál, ők azt mondták, hogy nem szükséges allergiavizsgálat(ezt nem értem hogy miért nem). Nagyon régóta szenvedek ezzel, már szinte rohad a bőröm. Rövidujjú pólóról, és rövidnadrágról vagy szoknyáról le is mondhatok...

2023. máj. 4. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el magadtól allergiavizsgálatra. Ha nem utalnak tovább marad a magán, de így ne élj tovább.

Addig meg vezess naplót arról mikor mit eszel, hogy megtudd az étkezés hatással van e rá. Lehet mondjuk öblítő is vagy mosószer a ruhán, stb.

2023. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!