Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy küzditek le az allergát?

Hogy küzditek le az allergát?

Figyelt kérdés
Az alergia engem teljesen kikészit. Álladóan tüsszentek, folyik az orrom, viszket a szemem, orromba fura érzésem van, néha gombócot is érzek a torkomba, könnyen begyullad a torkom ráadásul asztmám is van. Az asztma már 6 éves korom óta ez az allergia pedig ebben az évben kezdődött. Csomó programból kimaradok e miatt és már nagyon elegem van belőle. Szedek rá gyógyszret, orrcseppet, szemcseppet, de még így is szokott nagyon szar lenni. Ki lehet nőni? Vagy egész életemben így lesz?

2023. aug. 18. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet kinőni, nekem is van olyan ismerősöm, aki tavaszonta teljesen kész, hiába szed rá gyógyszert, szemcseppet, stb, 10 perc kinnlét után rosszul van. Tüsszög, fullad, könnyezik, folyik az orra...


Ez van, sajnos, az időszakos pollenszezon a túlélésről szól évről évre.

A pasas amúgy 50 körüli és gyerekkorától allergiás.

2023. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most olvastam utána, mert napok óta nagyon szenvedek, már nem hat a gyógyszerem. Ha nem hat a gyógyszer hatóanyaga, másikra kell váltani. Hétfőn megyek is az orvoshoz. Olvastam, hogy a csalán tea fogyasztása is segíthet, hosszú távon meg az immunterápia.

Nekem egyéni praktikában bejön, ha a szabadban vagyok rágózok, erős mentolos rágót, enyhíti a tüneteket. Ha hazaérek rögtön lezuhanyzok és hajat mosok, hogy a polleneket lemossam magamról. Nagy adag C vitamint szedek.

Kitartás minden allergiásnak!

2023. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!