Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak vagy nők! Hogyan...

Férfiak vagy nők! Hogyan küzditek le hogy ne büdösödjön az ember lába? vagy legalább enyhüljön vagy megszűnjön a szaga?

Figyelt kérdés
Szoktam használni büdös lábszag ellen sprayt fújók a cipő belsejébe, de nem sokra megyek, nem tudom hogy a hintőpor használ e?, azt szeretném kérdezni férfiak/nők hogy milyen gyakorisággal büdös lesz a láb? milyen tanácsokat tudnátok adni hogy minimális vagy ne legyen büdös a lábam?

2022. jún. 9. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Férfi! Mindig büdös!
Nő! Mindig büdös !
Férfi! Gyakrabban büdös!
Nő! Gyakrabban büdös!
Férfi Ritkánban
Nő! Ritkában!
Nem szokott büdös lenni!
25 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Illetve ha pamut zoknit vennék? akkor nem lesz büdös tőle?
2022. jún. 9. 14:30
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bőr- vagy vászoncipő, nem műanyag, pamutzokni, nem műszál, napi kétszeri mosás (több lehet), hintőpor.
2022. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Micosid hintopor.
2022. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Az enyém soha nem büdös.

Pamut zoknit és bőr cipőt hordok. Munkahelyen átveszem a cipőt és nyitott papucsban vagyok. Esténként megfürdök. Ennyi a titok.

2022. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A spray több gondot okoz, mint használ. Hintőpor a legjobb, azóta nekem szinte alig ízzad, nem büdös,azóta nem is viszket a lábam sem melegben.
2022. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Ja, a Mycosid hintőport használom én is, gomba ellen is jó.
2022. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1#-#6-ig köszönöm szépen! ha még tudtok tanácsokat, akkor köszönöm!
2022. jún. 9. 14:44
 8/20 anonim válasza:
75%
Ha már hintőport ajánlgatás van, akkor javaslom kerüljétek a talkumot tartalmazó fajtákat. Amerikában az egyik legnagyobb megítélt kártérítésben a bíróság bizonyítottnak találta, hogy a Johnson&Johnson hintőpor használata rákkeltő a benne található talkum miatt. A talkumot ugyanis ugyanabból a kőzetből vonják ki, mint az azbesztet és nem tudni pontosan, hogy az egyes gyártók miféle forrásból szerzik be a termékeikhez használt talkumot és azok mennyire tiszták.
2022. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Mondjuk a hintőporról nem hallottam, de anno a Johnson&Johnson termékeivel voltak gondok és nem is akármilyen perek voltak.
2022. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Zárt cipőből úgysem érződik ki.
2022. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!