Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A My protein vaníliás kollagén...

A My protein vaníliás kollagén a honlapon lévő kommentek szerint isteni, szerintem pedig fogyaszthatatlan. Más is van így vele? Ti hogy küzditek le naponta?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamukommenteket bárki ki tud rakni.
2022. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem feltetlen kamu ahany ember annyi izles.

En pl barmit szeretek ami csokis.... A vanilias nem palya.

2022. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én mindennek utánajárok és nem a gyártó/forglamazó oldalán tájékozódok a vevői véleményekkel kapcsolatosan, hanem más független fórumokon vagy itt a gyk-n járok utána ahol több eséllyel írják le a valóságot.

A gyártó oldalán csak olyan kommentek vannak közé téve ami nekik jó reklámot szolgál, illetve rengeteg az általuk generált kamufelhasználótól származó komment, illetve akad pár valós akinek éppenséggel bejön mert olyan az ízlése de tuti nem akkora többséggel.

2022. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel más fórumon nem találtam véleményt, csak a forgalmazónál, így arra tzdtam támaszkodni.

Más termékkel nem jártam így, hogy ihatatlan, csak ezzel.

S az lett volna a fő kérdés, hogy aki szerint szintén pocsék az íze, hogy fogyasztja el?

Mert ahhoz drága, hogy így pár adag után a kukában landoljon, vissza meg nyilván nem veszik:D

2022. máj. 23. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keverd bele valamibe. Kave esetleg? De legyen hideg, ne meleg. Illetve amihez illene meg talan ez az iz, az joghurt, zabkasa.
2022. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami üdítőbe próbáld belekeverni, aminek alapból erőteljesebb íze van vagy valami szörppel, sziruppal.
2022. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!