Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Asszonyok, Nők! Benneteket nem zavar ha a párotok megnéz más lányokat miközben együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Jópárszor mondtam neki a 2 év alatt hogy zavar mert alapjáraton kevés az önbizalmam és ezzel csak még rosszabbul érzem magam mellette, mintha nem is lennék elég jó neki. Mivel ha nekem van párom én nem szoktam a férfiakat végigmérni az utcán. Enegem nagyon dühít!
2013. júl. 1. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha finoman teszi, és nem utána fordulva és nyálcsorgatva, akkor nem zavar. Ha együtt vagyok valakivel, akkor egyértelmű, hogy rám vágyik. Innentől kezdve, hogy megnéz-e egy csinos lányt, csak maximum olyan mint egy piaci légy. Zavar, zavar, de azért falnak nem mész tőle, és ha végre elkergetted, 2 perc múlva el is felejted.
2013. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A volt barátom sose nézett senkit, állandóan engem nézegetett, még 3 év után is.
2013. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne vegyed komolyan a dolgot de elnézést kérek pasi vagyok de miért aggódsz? ha valakivel együtt van arra vágyik megnéz valakit az utcán minden férfi megnézi a nőket ( kivéve aki nem :) aki hetero az megnézi biológialig kódolva van
2013. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nézni nézheti, ezt nem tilthatod meg neki... én is megnézem a jó pasikat, ettől még nem esek bűnbe.

Túl féltékeny vagy, és ezt lehet nem sokáig tűri a barátod. Nekem sok lenne a féltékenységből...

2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak rosszul esik, zavar mert ezzel azt az érzést kelti bennem tudat alatt hogy vannak jobb nők akik felkeltik az érdeklődését. És nem érzem azt hogy én kellek kizárólag neki.
2013. júl. 1. 15:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem csinálunk ilyet egymás jelenlétében. Egyikünknek sem esne jól és alapból tiszteletben tartjuk a másikat: ha együtt vagyunk, egymásra figyelünk. Természetesen meglátjuk, ha valaki jól néz ki, de ez nem ok arra, hogy jól meg is bámuljuk.
2013. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért, amúgy azt hinnéd, hogy te vagy a legjobb nő a világon?

Nézzél te is pasikat, akkor meg fogod érteni, hogy az mennyire nem jelent semmit.

2013. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
attól mert megnéz valakit nem szerelmes belé azért van veled mert téged szeret
2013. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek nők, akik valamiben jobbak nálad! Neked az a dolgod, hogy összességében te legyél a legjobb a párod szemében.
2013. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen pont ezaz hogy neki akarok a legjobb lenni. De ezekszerint nem vagyok az ha ő másokat néz meg. :/
2013. júl. 1. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!