Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy pasival, sok nő oda van érte, ez engem zavar. Nehezen bírom már, hogy neten folyton ott vannak az üzenőfalán. Főleg, hogy nem vagyunk közel egymáshoz. Abba kéne hagyni? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én párom körül is ott vannak, szép számmal a nők, mondjuk neten nem, de nincs olyan nő aki az utcán jövet menet nem nézné "tátott szájjal". De köztünk 100% -os a bizalom így nem zavar, már sokszor bizonyított nekem!
2013. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit tegyek én?
2013. ápr. 4. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és bíztok egymásban, akkor nem lesz gond!
2013. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még alakulóban van,ezért is olyan nehéz:(
2013. ápr. 4. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok és tényleg nagyon rossz érzés. Mondanám, hogy próbálj meg nem tudomást venni azokról a lányokról, hiszen ha a srác veled van, akkor biztosan szeret és téged akar. De azt is tudom, hogy ilyenkor teljesen beindul a képzeleterő és saját magunkat csinálok rosszat... akár teljesen alaptalanul.
2013. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Te szólsz a barátodnak ezek miatt a dolgok miatt?
2013. ápr. 4. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet elkerülni, a 'társaság középpontja' típusú jó pasiknak/nőknek sosem üres a postaládája (sőt igazából a facebookon szinte mindenki mindenhol rajol), de ebből nem kell túl nagy tanulságot levonni, max azt, hogy egy nem semmi pasit választottál.


Próbálj sokat lenni vele és kölcsönösen tegyétek egymást boldoggá, túl lesztek ezen.


És ezúton szeretném kifejezni maximális tiszteletemet a fenti hölgynek, aki látja, ha a párja bizonyított már neki és bízik benne!

2013. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt rajongótáborom,viszont nálam az van,hogy a pasik,akik eddig oda voltak értem észrevették magukat,és nem nyomulnak.Egyiküknek sem kellett szólnom,hogy mi a helyzet.De nála a nőkről ez sajnos nem mondható el.
2013. ápr. 5. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer próbáltam beszélni vele erről, de... ő ezt tartja normálisnak és enélkül nem tud meglenni. Engem iszonyatosan zavar és folyton azon vagyok, hogy ne hozzam szóba az ilyen dolgokat. Ilyenkor mindig megkérdezi, hogy most miért nem féltékenykedek...

Szóval... próbálok nem beleszólni most már, pedig tényleg bánt a dolog.

2013. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló cipőben jártam,de szerencsére csak jártam!

Írtad,hogy még az elején vagytok, de biztos vagyok benne, hogy ha komolyabbra fordul ez megfog változni és nyugodtabb leszel.

Nálunk is az elején rengeteg volt a lány a képbe,ugyanis a haveri társaságban jócskán jelen voltak, velük ment ki ha unatkozott meg ilyenek.Szóval itt is tele volt a fb, kommentek stb.

Aztán összejöttünk, és eléggé zavart a tény, pont mint téged.De elhatároztam magam,hogy mivel még az elején vagyunk , nem fogom elrontani az ismerkedést és a kapcsolatot a rossz gondolataimmal.

Arra gondoltam,hogy úgysincs mit veszítsek, meglátjuk mi alakul a kapcsolatból, hagyom, hogy mintent úgy tegyen ahogy akar, nem fogok nyavajogni a lányok miatt, nem szólok semmit ,csak magamat adom és meglátjuk hogyan viszonyul majd hozzájuk és hozzám.

Ahogy telt az idő egyre kevesebbet ment ki velük, és képzeld, utoljára már ő mondta magától, hogy neki nem esik jól kint lenni a lányokkal, ha tudja,hogy én itthon vagyok. (tanulás miatt nem mehetettem) És azt mondta nem is fog menni többet, mert nincs is szüksége már rájuk, majd ha nekem jó lesz kimegyünk együtt, megismerkedek velük ha akarok, és ennyi. De többször szóvá tette,hogy nélkülem nem érzi jól magát ott. És ekkor elmondtam neki,hogy őszintén zavartak is kicsit és meg is értette. De annyira jól esett,hogy magától jött rá, és nem az volt,hogy én nyaggattam miattuk!

Aztán úgy alakult,hogy kimentem velük párszor, de sehogy sem sikerült összebarátkoznom velük, teljesen másak vagyunk, látta a barátom is, így végül szépen lekoptak az ilyen felszínes kapcsolatok, már csak egy lány van aki a család-barátja a pároméknak.

Én a saját tapasztalataimból kiindulva azt mondom, ne rontsd el már az elején azzal,hogy féltékenykedsz, mert hidd el csak beleront az egészbe.

Próbáld úgy felfogni,hogy nincs mit veszíts. Ha veled marad és nem flörtölget ezekkel a lányokkal, hidd el lassan elhalványulnak. Ha pedig azt veszed észre,hogy ő többet foglalkozik velük, akkor meg nem is kár érte. De mindenképp meglátod hogyan viszonyul a dolgokhoz. Hagyd rá ,te ne kényszerítsd semmire. Érezd jól magad a kapcsolatban, legyél felszabadult, ne görcsölj, tudd,hogy te úgyis csak nyerhetsz ezzel. Vagy egy jó kapcsolatot,vagy egy tanulságos történetet.

2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!