Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fürdés után apró piros pöttyok...

Fürdés után apró piros pöttyok jelennek meg a bőrömön lehetséges hogy allergia a tusfürdőre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon kiszárad tőle a bőröd, nekem folyékony szappan produkálta ezt a tünetet. Próbálj meg tusfürdőt váltani és használj minden fürdés után testápolót, nekem ez bevált. :)
2013. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pityubá' ***** válasza:
28%
Legjobb esetben a tusfürdõre vagy alergiás. Legrosszabb esetben a vízre. Javaslom 2 hètig a fürdés ès mindenfèle mosakodás mellõzèsèt.
2013. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem nem allergiától van, ha csak vízben ülök, akkor is kijön. Nagyon száraz a bőröm. Lehet kapni a patikában olyan kenőcsöt, amit ott készítenek. Azt fel kell habosítani, és azzal mosakodni. Mosdás után pedig be lehet kenni vele a bőrt. Semmi színezék és illatanyag nincs benne.
2013. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a bőröm is viszket tőle és van hogy kipirosodik
2013. dec. 11. 05:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki az aloe verás tusfürdőt vagy folyékony szappant, hidratáló krémet, hátha azok segítenek.Sajnos a kozmetikumok, személyi higiénés termékek elég sok kemikáliát tartalmaznak, amik ártanak a bőrnek.
2013. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam így évekig, hogy fürdés után a hasamon, mellkasomon, nyakamon viszkető kis piros kiütések jelentek meg. Sose mentem el allergiavizsgálatra, mert azt hallottam, hogy a vizsgálat lehet, hogy felerősíti, vagy új dolgokra leszel allergiás tőle. Annyira meg nem zavart, hogy ne tudjak vele együtt élni. Nemrég vettem észre, hogy már nem jönnek ki ezek rajtam fürdés után, úgyhogy valszeg soha nem fogom megtudni, hogy a víz, vagy a tisztálkodó szerek az oka....
2013. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az van, hogy fürdéskor amikor hozzáér a kézfejemhez a víz kis piros pöttyök vannak rajta. testápoló vagy kézkrém segít rajta. legalábbis nekem segít, mert csak ki van száradva, mert a szappan szárítja, és mostanság jóval többet mosok kezet szappannal, mert kaptam kutyát...
2013. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fazekas Áron az igaz válasza:

nekem old spájsztol volt oylan


sztem bio cucokat vegyél akkro nem lehet gond


[link]

2014. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!