Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 5 éves lányomnak most derült...

5 éves lányomnak most derült ki, hogy allergiás a Poratkára! Ha van valaki hasonló helyzetbe, kérlek adjatok néhány tanácsot, vagy nektek milyen kezelést irt ki az orvos! Szerintetek elnövi ezt a gyerek, vagy mindig evel kell élyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én már 20 éve élek ezzel, de egy tisztán tartott lakásban nincs semmi bajom vele.
2013. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ritka allergia, nekem is megállapították kiskoromban (nem olyan nagy mértékűt). Én kinőttem, addig meg gyakran szellőztettünk, takarítottunk, cseréltük az ágyneműt, mostuk a takarókat meg a paplanokat.
2013. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az ovadában Szeptemberben lerakták Padló szényeggel faltol-falig a termet,és nálunk azután kezdödtek a tünetek,és az Allergologus szerint ott van a baj!Most hogy itthon van a lányom vakácion,nagyon ritkán van ilyen tünete,és rendbe is tartsuk a lakást!De amikor oviban volt,redszeresen mondta,hogy neki valami kaparja a torkát,és nekünk eszünkbe se jutott,hogy ez allergia lehet!Most az Allergologus ki irta a Xyzal-t,egy honapig,és ha nincs változás akkor ir ki másik gyogyszert!
2013. dec. 30. 10:12
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is van hasonló tapasztalatom egyik ismerősöm allergiás a poratkára. Ők vettek egy nagyon jó porszívót ami hihetetlen mennyiségű port szed ki mindenből és egyben légtisztító is. Azóta semmi allergia elleni gyógyszert nem szed és teljesen jólérzi magát. Drága volt a porszívó de azt mondja,hogy az egészsége érdekében megérte.
2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nos igen ez már nekem annyira a múlt, hogy hajlamos vagyok megfelethezni, nekemis volt sok sok kellemetlen napom az iskolában emiatt, főleg a könyvtárban a sok sok poros könyv között, volt tanárom aki még akkor sem volt hajlandó elengedni a könyvtári foglalkozásról mikor már vérben forogtak a szemeim és annyira könnyezett, hogy nem láttam...

igazábol otthon rendben tartok mindent, máshol pedig nem töltök annyi időt intézményekben, hogy bajom legyen, remélhetőleg,már vannak jobb orvosságok erre mint 15 éve mikor utoljára szedtem bármit is, vagy remélem felvilágosultabb tanárok vannak... de a szőnyegpadlós ovit próbálnám mellőzni...

2014. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infokat,azt szeretném kérdezni az elözö hozzászolotol,hogy ilyen porszivot,honnan lehet vásárolni,esetleg milyen márkáju porszivo,vagy akármelyik jo,csak legyen nagy telyesitményü?Nagyon aggodok,nehogy a késöbbiekben sulyosbodjon a helyzet,hiszen por mindenhol jelen van,egyfolytába takarithatnék,ugyis lessz por!
2014. jan. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!