Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van esélyem vajon? Volt valaki vagy van valaki hasonló helyzetbe? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Szerető lettem, de mentségemre essen több hónapig nem tudtam róla, hogy neki van gyereke meg férje. Nagy a távolság köztünk. Ő nem hitte volna, hogy ebből komolya érzelmek lesznek meg én se. Egymásba szerettünk. Több hónapig hitegetett engem és hittem neki, hogy válni fog. Annyit tudtam csak, hogy élettársa van neki de el hagyja... na mindegy teljesen oda vagyok érte. Mostanában azt mondta, hogy neki a fia a legfontosabb és most úgy érzi, hogy lehet soha nem lesz ereje kiszakítani a családból, hogy apja nélkül nőjjön fel. Már többször szakítottunk de mindig megtaláltuk egymást, újra és újra. Most abban maradtunk, hogy csak vagyunk. De nekem rossz nagyon, itt vannak az ünnepek és nem vagyok vele. Persze neki is rossz de nem tudja mit tegyen. Mondta azt is, ha kell a gyerek miatt élete végig boldogtalan lesz mint nő, mint anya boldog. Gyerek 9 éves.


Tudom a szeretőm egy aljas r.banc a szemetekben és rossz anya én meg vessek magamra meg én is szemét vagyok, család rontó stb...



2013. dec. 25. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mivel számára a gyereke a legfontosabb, valószínűleg miatta nem fog kilépni a házasságából
2013. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ebben a harcban te csak vesztes lehetsz,szóval személyes tapasztalat alapján tanácsolom neked,hogy időben szállj ki!Te is csak sérüléseket szerzel,másnak is fájdalmat okozol.
2013. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Már így is lelkileg sérült vagyok ezt ő tudja nagyon jól! :(
2013. dec. 25. 20:48
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én éltem sz*r házasságban, nem ítélkezem, viszont:

1. Hónapokon át hazudott neked!

2. Egy egy tipikus önsajnáltató szerep, hogy inkább leszek boldogtalan a gyerekemért... Ilyen nincs! A gyerek attól nem lesz boldog, ha az anyja boldogtalan, sőt! Ezzel nem tesz jót neki. Egyszerűen csak gyáva kilépni a biztos rosszból a bizonytalan jóért. Valószínűleg kényelmes neki így. Úgyhogy ebben is hazudik - valószínűleg még saját magának is!

2013. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Utolsó! A


Akkor, hogy tudnám meggyőzni? Már én is mondtam neki, hogy ezzel becsapja magáz meg a férjét is a gyerekét is meg mindenkit. Mondtam neki, ha elválik és mi össze jövünk nem kell meg tudnia senkinek se, hogy mi korábban össze jártunk főleg a gyerek miatt.. komolyan nem értem a nőket. Azt mondja nagyon szeret engem egyszerűen imád, ágyban is nagyon jó vagyok és már nagyon rég volt neki ilyen jó, mellettem nőként érzi magát és jó volna, ha mi együtt lennénk... miért kell hazudnia önmagának?

2013. dec. 25. 20:57
 6/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan hazudnak önmaguknak... és ezen sajnos TE nem tudsz változtatni. Azon tudsz változtatni, hogy akarsz-e olyan emberrel élni, aki hazudik NEKED! (Mert, ne haragudj, de te is hazudsz magadnak... tudod, hogy ez az egész nem jó egyikőtöknek sem, mégis áltatod magad, hogy ebből lehet valaha normális kapcsolat...)
2013. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy megpróbálom 2 hónapig nem felhozni neki a dolgokat és akkor talán jobban tudja rendezni magában a dolgokat és hátha felém hajtja a malmot, de persze az is lehet, hogy nem fog lépni mert nem akarja a gyereket elvenni az apjától...


Csak azt nem értem minek akkor etetni a másikat 100%? Miért nem lehet azt mondani, hogy szeretlek téged de nem fogok válni a gyerek miatt. Ez annyira gáz... az ember bele éli magát és várja már nagyon az új életet... és erre tessék csak a bizonytalanság... és ki tudja meddig.

2013. dec. 25. 21:24
 8/27 anonim ***** válasza:

A válás nem jelenti azt, hogy elveszi a gyereket az apjától. Létezik közös felügyelet is (mindenki pontosan ugyanannyit van a gyerekkel).

Neki kényelmes így, ez van.

2013. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi lesz így... szerintem sem tudom meg győzni őt, hogy lépjen..
2013. dec. 25. 21:42
 10/27 anonim ***** válasza:
Magadat győzd meg inkább, hogy lépj. Ki ebből a kapcsolatból... mert ha hónapokig hazudott neked, akkor kapcsolatban sem várhatnál tőle többet (gondolj bele, a férjének is hazudik folyamatosan...)
2013. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!