Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

3 napja folyamatosan viszketek, mindig más helyen, főleg a hajlatoknál. Mi lehet ez?

Első nap este még gyanútlanul vakargattam a hátam, szúnyogcsípés szerű kiütések jelentkeztek, majd ezek reggelre elmúltak. Máshol nincsenek kiütések. Ha megfogok tárgyakat, utána szinte mindig fáj a kezem úgy, mintha véresre vakartam volna. A szám is fáj néha. Gyanakodtam ételekre, de ha az lett volna, 3 nap alatt már meg kellett volna szűnnie, nem?

2014. ápr. 16. 07:07  Privát üzenet  

A válasz
MEg tudod mondani, hogy miért nem mégy el ezzel orvoshoz? Ugyanis neki éppen az a dolga, hogy megmondja ilyenkor, hogy mi a bajod, és adjon rá valamiféle gyógyszert!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. ápr. 16. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pont ma terveztem elmenni!

# 2/3Időpont 2014. ápr. 16. 07:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De csak délután 4-től van, és addig úgy érzem megőrülök!

# 3/3Időpont 2014. ápr. 16. 07:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A vérnyomásmérő szerint folyamatosan szívritmuszavarom van, létezik ez?
Ez mitöl lehet? Milyen betegség lehet? Folyamatosan fáj a fejem, szédülök,39-40fokos lázam van, nem kívánom az ételt.
Folyamatosan tüsszögök, úgy csavarja az orrom hogy letudnám tépni, nem látok a könnytengertől, és napi 2x százas zsepit elfújok. Ez ellen valami házi praktika? többi lenn.
Vajon mi lehet ez? Körülbelül egy hónapja jelentkezett ez a véraláfutáshoz leginkább hasonlító folt. A mérete folyamatosan növekszik, és cseppet sem halványul. Volt már másnak is ilyen problémája?
Lehetséges, hogy azt kívánom folyamatosan, amire allergiás vagyok?
Mitől tüsszentek folyamatosan? Mit tegyek ellene?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!