Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem lesz vele gond?

Nem lesz vele gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos annak idején egyszer megcsípett egy darázs a szememen és nagyon csúnyán bedagadt,ezért azóta nagyon figyelek arra,hogy nehogy megcsípjen.

Ma reggel mégis így jártam,a kezemre rászállt,de észre sem vettem,hogy megcsípett csak akkor,amikor már piros volt és duzzadt.

Azonnal megittam egy Calciumot,mostanra már lelappadt a csípés helye,habár a kezem bizsereg,meg enyhén nagyon picit megduzzadhatott,viszket,ég.

Az a kérdésem,hogy későbbiekben nem lehet e rosszabb?Kell-e aggódjak?

Sajnos gyógyszerallergiám is volt 2 éve,akkor nagyon durván,bekerültem a sürgősségire.Sumetrolin volt a ludas,és életemben nem voltam még sosem allergiás rá.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 1. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ha eddig nem kezdtél el fulladni, akkor már nem fogsz, nyugi. A darázscsípés allergia tünetei szinte azonnal jelentkeznek, nálad ilyen nem volt, szóval nincs baj.
2014. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!