Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a gond velem? Mitől lesz...

Mi a gond velem? Mitől lesz végre jó kedvem?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy évek óta van depresszióm folyton rossz a kedvem, senki és semmi nem ad okot a jó kedvre. Úgy érzem nem tartozok sehova se ezen a világon. Több mint 1 éve leálltam végleg a Xanaxal, mert sok volt a mellékhatás, erősen szorongtam utána, mikor szedtem úgy éreztem magam mint egy zombi. Szedek magnéziumot , multi vitamimint. Na meg isszok orbánc-citromfűteát, 2008 Nyarán kezdődött a depresszió és szorongás féltem a tovább tanulástól. Most is folyton a múltban élek , ma világban nincs semmi amitől boldog lehetek. Mi az ami talpra tudna állitani? 21 éves vagyok és nem akkarok öngyilkos se lenne, bár néha úgy gondolom jobb lenne meghalni mint szenvedni. A haláltól se félek,és én nem csak mondom , most is kicsit folytogat a sírás, azért élek a múltban mert régen minden jobb volt, régen is voltak gondjaim de nem volt ilyen kiégett és rossz kedvű. Valaki írna nekem pár tanácsot? Szerintetek mi volna a megoldás?

2014. jún. 15. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyökerét kell megkereni a depressziódnak és azon jó lenne változtatni.

Orvoshoz azért menj el, de én ajánlom a neten található tippeket is, nekem az illóolaj sokat segített, plusz a mozgás, főzés, olvasás..

2014. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Hát a bizonytalanság a gond,Meg a változás! Az a gond hogy nagyon sokat támadnak! és ez miatt elvesztettem pár dolgot az életben! Igen a mozgás meg van mert dolgozok! :) van egy jó társaság! De a gond hogy szerelemre volna szükségem!
2014. jún. 15. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A boldogság azon múlik, hogyan éled meg az életedet. Egy mélylélektani pszichoterápia (KIP, ego-state, regresszió, Rossi, Bradshow, stb. módszerek) gyorsan helyreteszi a gondolkodást, a magatartást. Nézd meg a YouTube-on a "Lelki bajok, megoldások" sorozatot.
2014. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!