Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Glutén és tojás nélkül milyen...

Glutén és tojás nélkül milyen ételeket ehetek?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt most glutén és tojás mentes dietat kell tartanom.

Még soha nem dietáztam és nagyon nehezen tudok összeállítani egy változatos és jó étrendet összerakni.

Ebbe kérném annak a segítségét aki jártasabb a témaba!

A betegségről annyit, hogy gyulladásos bélbetegség.

Köszönöm !



2014. máj. 28. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

csaknem Crohn? Írj privit.

2014. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De amúgy miért tojás? Nem tej akart az lenni?
2014. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazoltak Crohnt nálam...de gyulladás van a bélrendszeremben...oka az kicsit rejtélyes...egy természetgyógyasz ismerősom nézett meg géppel...és azt javasolta hogy egy ideig a tojást és a glutént hagyjam el...tejel elvileg nincs probléma...én se tapasztaltam semmi rosszat tej fogyasztásatol...bár nem nagyon iszok..helyette magtejeket iszok.
2014. máj. 28. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Természetgyógyászok egy mocskos szívtelen népek. Még ha az ismerősöd is... ugyan milyen gépe lehet? Ugyanmár...

Azonnal nézesd meg ORVOSNÁL, KÓRHÁZBAN. Rendes gépekkel.. ultrahang, vérvétel, stb... Ez nem így megy, hogy az 'ismerősöm ezt tanácsolta, meg azt...' ....


Komoly dolog.. Van panaszod?

2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Összes hús, összes zöldség és összes hal mind glutén és tojásmentes.

Gyümölcsök, olajos magvak is.

2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Orvoshoz menj, ne természetgyógyászhoz, ha panaszaid vannak. Én lisztérzékeny vagyok, a hús, zöldség és gyümölcs fogyasztása mellett ajánlom figyelmedbe a liszterzekeny.hu honlapot.
2014. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sowilo ***** válasza:

Azért az alternatív gyógymódokat ne degradáljuk már le ennyire... a természetgyógyászat sem csak az ilyen "kézrátételről" meg hasonló csalásokról szól. Egy fitoterapeutával például nem tudom, mi a baj.


Egyébként igen, nézesd meg orvossal is, és ha mindkettő kimutatja ugyanazt a problémát, akkor választhatsz, hogy melyikkel gyógyíttatod meg magad.


Egyébként a glutén elhagyásával egyáltalán nem teszel rosszat magadnak, ha nincs semmi bajod, akkor is ajánlom.

2014. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bundás kenyeret...
2014. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!