Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ágyi poloska vagy bolha vagy...

Ágyi poloska vagy bolha vagy mik csípnek szét mostanában?

Figyelt kérdés
Utobbi 1-2 napban rengeteg csípés jelent meg rajtam, leginkabb a hátam közepe fele, derekamnál, hónalj mellett. A hátamon egy sorban van 7db, közvetlen egymás mellett, ugyhallottam ez az ágyi poloskára jellemző. Ám a macskám mostanaban elkezdte erőteljesen nyalni az oldalát, ami volt mar párszor, es az orvos aztmondta bolha vagy bolha kaki allergiaja van. Legutóbb 1 hete volt orvosnál , amiatt hogy elkezdte nyalni az oldalát rendszeresen, de aztmondta nem volt benne bolha. Ám a macskám járt a szobámban mostanaban, es ha volt benne bolha akkor lehet hogy a szobámba is került belőle. Nagyon sok csípés van rajtam. Ha holnap a komplett ágyat átnézzük es kiporszivozzuk, használhat?

2015. febr. 8. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiporszívózhatjátok az ágyat, az sem fog ártani. Viszont az ágyi poloska nem az ágyon van, hanem ott csíp. A mennyezeten lévő repedésekben van elbújva, és éjjel a test melegére vetődve végzi a dolgát. Állatbolha nem támad emberre...
2015. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A macskabolha csíp embert,sajnos ismerősök megtapasztalták.
2015. febr. 8. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ágyi poloska, akkor nem sokra mész a porszívózással, azok bárhol megbújhatnak, a legkisebb repedésekben is. Akár bolha, akár ágyi poloska szaporodott el, legjobb ha rovarírtó szakembert hívsz.
2015. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám sajnos már 1-2 hónapja.
2015. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakembert kell hívni.
2015. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!